Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Erotické porno povídky

Extremní stopařka

Za milion km jsem vezl stovky stopařů i ještě když měli průkaz Stopaře ,ale minulý týden jsem po 3 letech vezl stopaře  co ještě nikdy. Stopaři doslova zmizeli ,tato stála za Přerovem ne romka , krčila se zimou jenom v mikině a byli  2stupně  nad nulou, silný vítr ,děravé rifle a tenisky.Věk tak 16 ,tvrdila že ji bude 18 ,chtěla topení naplno a jestli nemám něco napit a k jidlu.Na otázku kam to bude neodpověděla. Zjistij jsem že u sebe nemá vůbec ani občanku,mobil, peníze . Prvni tedy dojem byl----- odněkud utíká ani neví kam ,je to dnešní krize nebo taková doba ?
Zastavili jsme na první benzince u Napajedel  byvalá Aral ,musela se mnou nechat ji v autě jsem podvědomě odmítl.Chtěla velkou bagetu, energetický nápoj a pivo .Z automatu hned kávu .V autě nadrobila na hodinové vysávání .Bylo mě jí líto ,neupravená ,vlasy nečesané několik dní ,na otázky neodpovídala jenom chěla papirek a tužku na který napsala, že za 2 litry udělá co budu chtít, cokoliv. A už si zvedla blůzku a ukazala malé prsa ještě bledé bradavky ,tak ne 18 ale 15 let.To je za to jidlo a pivo .
Musel jsem zastavit ,byl jsem o 40 starší a až ted jsem si všiml že je štíhlá a právě dospělá.
Chtěla odpověd !  Co když ale nemá ani 15??   zná spz  auta ,za dobrotu na žebrotu ,to se mě stalo vicekrát .Když jsem neodpovídal  a díval se na její krásné malé prsa ....potřebuji nutně alespon  500  vyslečuse celá date mě je ??  nebo mě zavezte do Břeclavi celou cestu budu nahá .V autě už bylo přijemně teplo a už si stahla  r ifle bez kalhotek ,asi přežitek , opěradlo dozadu  ležela nahá ,bluzku pod krkem , vyholenych pár chloupků ,červené jako prokrvené stydké pysky alee ne od vzrušení ale měla sylný výtok  zralý pro gynekologa tam asi dlouho nebyla ,také po ní zustala velká nevyčistitelná svrna na sedadle , díval jsem se na ni jak na vnučku ,libím se Vám ??  Stali jsme jenom na kraji silnicee nemám tmavé skla někteří řidiči i troubili .
Kolik je ti let ?? 18  ...mužeš to dokázat ? ne nemám doklady ,máš vubec občanku ? mám ..kde?? sebrali me ji , utíkáš z \bordelu  ..ano.. pomožte mi ! Mužu u vas přespat?? Nejsem ženatý ale mám doma matku ..bude ji to vadit??   .to bude..
Seděli jsme asi hodinu v autě po jidle pookřála a vyprávěla jak musela uteci z jednoho privátu v Olomouci  ,šefka ji už nedavala žádné peníze a už jenom minimum jidla a domů takto nemuže otec ji zabije  .Mezitím mě už hladila rozkrok přes kalhoty  a že mě udělá orálek za 400 .Ne že bych nechtěl erkci už jesm měl ale riziko bylo veelké ale v teto  hektickké situaci  dostal jsem nápad ,byl jsem nedávno na chatě u Hluku u mého spolužáka dr. všeobecného které ho tam po rozvodu vystěhovala žena  ,tam zajedeme a uvidíme co dál .Souhlasila všemi deseti dala mě pusu .Nakoupili jsme jidli chlast a jeli na chtu .Stopařka ožila a vyprávěla nezkurečné příběhy z bordelu v Olomouci.
Doktorovi jsme se ohlasili mobilem ,chtěla mobil si někam zavolat ale nedostala ho ,pak jsem vymazal č. volajicího a měla 5 teelefonátů s nebublikovatelnými výrazi.
Dr, jsem bokem vysvětlil o co jde ,on ji poslal nejdřív se vykoupat ,vubeec ji nevadilo že jsme se na ni dívali , dr. ji vysvětlil že zkutečný doktor a že pokud chce u něho nějakou dobu bydlet misí projit vstupní prohlidkou a že asi nebyla ještě nikdy na prohlídce  ani gyndě .tak si ji položil nahou na stůl roztáhnul nohy ,v rukavicích ji roztáhl pochvu a zjistil že má jenom poševní výtok který se musí léčit ,pak srdce uzliny .Co budu tajit vzrušovalo nas oba to její nádherné těličko ,ale kolik má rok?? to bylo oč tu běží ...

Nechal jsem ji doktorovi, přeci je to doktor , . Z a 2 dny mě volá že zná její totožnost ,že ji léčí za měsic bude mit 18  ,potom že mám přijet za nima na chatu .
Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.