Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Erotické porno povídky

Moje lolitky

Miluji vše co je ilegální tedy co se týče sexu. Je to hlavně šoustání v rodině, neboli incest a pak i sex s lolitkama. U těch lolitek se zastavím, já zbožňuji mladé holčičky, ale ne že bych si honil péro při pohledu na devítiletou kundičku, to ne já miluji tak třináctky a výš. Řeknu vám mé péro dělá divy, když jdu takhle po městě a ty mladé kundičky chodí proti mě a co teprve, když je horko to na sobě mají jen to nejnutnější a nechávají vynikat své vyvíjející vnady. To pak musím nějakou ulovit a pořádně jí protáhnout její kundičku.
Ale teď vám povím svůj první zážitek s lolitkou. Nepočítám svou sestru, se kterou jsem již v té době pravidelně šoustal, prostě dívku, jenž nepatří k nám do rodiny. V té době mi bylo ještě patnáct, o panictví jsem přišel ve třinácti s máti, která od té doby chtěla skoro každý den abych protáhl její kundičku, takže jsem byl, co se sexu týče, ostřílený.

Bylo léto, dost teplé léto a každý chodil u nás na rybník se koupat. Byli to krásné chvíle, kdy jsem pozoroval dospívající dívky od nás, jak jejich mokré plavky napínají drobné hrbolky. Mezi nimi byla i Tereza, čtrnáctiletá dívka, která se již mohla chlubit plnými ňadry číslo dvě. Měla je opravdu pěkné a kdejaký puberťák jí osahával a jí to zřejmě co určitě dělalo dobře. Měla štíhlou postavu, dlouhé hnědé vlasy a krásný obličej a já už na ní dostal chuť.

I stalo se, že jsme oba blbli až do setmění, nikdo tu již nebyl a tak jsem si mohl dovolit některé věci. Když byla u mně na břehu, chytl jsem jí za boky, přitáhl k sobě a hladil po jejím zadečku. Jen se smála a bylo vidět, že jí to dělá dobře. To už má jedna ruka spočinula na jejích ňadrech, které přes látku plavek hladila. Pořád se jen uculovala a tak jsem jí chytl za ruku a vsunul jí do svých plavek kde Tereza nahmatala mé stojící pohlaví. To už se přestala smát a vzrušeně mi koukala do očí.

"Pojď jdem ven a já ti ukážu víc" Pravil jsem a ona přikývla, vylezli jsme na břeh a já ještě mokrý si sundal plavky. Objevil se můj tvrdý úd, který se pyšně tyčil do vzduchu. "Páni ten je velkej." Pravila udiveně Tereza a její ručka se ho dotkla. "No tak nestyď se a pořádně ho uchop." Pobízel jsem jí a ukázal jak by to měla udělat. Tereza to po mě zopakovala a mým tělem projela vlna vzrušení asi tak jako když mi na něj poprvé šáhla máti. "Co kdybys sis taky sundala plavky." Nabídl jsem jí a ona je bez zaváhání ze sebe svlékla. Stála teď předemnou zcela nahá, ty prsa, pevná a na její věk velká a pak hustě zarostlí klín.

Při pohledu na ní jsem si začal honit čuráka. Se zájmem to sledovala a pak samým vzrušením si sáhla do klína. "Co kdybys mě vykouřila." Pravil jsem a nabídl jí svého ptáka. Zaváhala, ale pak se odhodlala a přistoupila ke mě. Dřepla si tak, že jednou rukou si masírovala kundu a druhou uchopila mého ptáka, kterého trochu pohonila a pak si ho nesměle strčila do pusy. Tedy kouřit uměla, i když to bylo poprvé věděla asi tak zhruba co má dělat a netrvalo dlouho a já do její pusinky stříkal notnou dávku semene.

Když vytáhla mého ptáka ze své pusy, byl už povadlý, ale já položil Terezu na záda a zabořil svou hlavu do jejího klína. Jazykem jsem začal rejdit v té panenské kundičce. Milostné šťávy z ní jen tryskaly a do uší mi pronikalo Terčino slastné sténání. Jazykem jsem přejížděl po úžlabince a vnikal do kundičky tak hluboko jak jen to šlo. To už Tereza dost hlasitě sténala a za chvíli mi hlavu silně přitiskla mezi svá stehna. Její tělo se začalo třást v ohromném orgasmu při kterém hlasitě křičela a z její kundy vytékala spousta milostných šťáv.

Čurák mi zase pěkně trčel v pozoru a tak jsem neváhal chvíli a zeptal se Terezy. "Chceš já ti ho tam strčím?" Jen pokývala hlavou roztáhla nohy a připravila se na první zásun. Její píča byla příjemně úzká, pomalu jsem ho zasouval až do té doby, dokud jsem nenarazil na odpor panenské blány. Tvrdě jsem přirazil a vnikl až na dno její svatině. Tereza vykřikla bolestí, ale ta za chvíli přešla a dostavila se neskonalá slast. Začal jsem se v ní pohybovat, její kunda se rychle přizpůsobila velikosti mého ptáka a za chvíli jsem tam klouzal jako nůž máslem.

Přisál jsem se na Terčiny rty a do úst jsem pronikl jazykem, můj polibek opětovala a začala pánví přirážet. Za chvíli jsme oba hlasitě sténali, čurák tvrdě vnikal do její kundy jen to mlaskalo, já se přisál na Terčiny kozy a přestal vnímat svět. Tereza měla do široka rozevřený nohy a vychutnávala si svou první soulož. Cítil jsem že už budu a chtěl jsem ho vytáhnout, ale v tom okamžiku se udělala Tereza a její kunda se začala pravidelně stahovat okolo mého ptáka. Prudce jsem přirazil a začal stříkat do útrob téhle nádherné kundy svou mrdku.

Bylo pozdě a tak po té co jsme si odpočinuli a jeden druhého vylízali, tedy já vylízal Terče její kundičku a ona vykouřila mého ptáka, jsme se oblékli a v ruku v ruce se vydali domů. Tohle byla moje lolitka a ne poslední.
Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.