Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Erotické porno povídky

Na privátu

Jmenuji se Jana, chodím do osmé třídy a je mi třináct a půl roku. Mám o dva roky starší kamarádku, se kterou chodíme na nejrůznější akce. Protože se obě dobře učíme nemáme problémy s rodiči a můžeme večer chodit na nejrůznější akce nás „teenagerů“. Zvláště si užíváme různé večírky a akce, které pořádají zdejší středoškoláci a vysokoškoláci. Také chodíme na diskotéky, do zdejších klubů a když je čas i do multikina na filmy pro mladistvé i pro dospělé.
Protože vypadáme obě velmi vyspěle, zvláště jak se nalíčíme a řádně oblečeme, tak toho dost využíváme až zneužíváme. Ještě se nestalo, že by nás někde nevpustili pro náš věk. Jediným problémem, jak se tam dostat, je jen sehnat lístky nebo vstupenky. Ale máme plno kamarádů, tak se nám to skoro vždy podaří. Na těchto akcích všichni, zvláště kluci, myslí, že je mám kolem sedmnácti až osmnácti. Minulý týden jsem se s kamarádkou vypravila na jeden mejdan do zdejšího vysokoškolském klubu, který je v přízemí kolejí. Na tento mejdan jsem se moc těšila, protože tam bude Honza, student zdejší vysoké školy, se kterým jsem se seznámila asi před čtrnácti dny na jedné akci vysokoškoláků.

Mejdan byl hezký a Honza moc příjemný a milý. Neustále se mi věnoval a proto mě nepřekvapilo, že mě pozval, ať si prohlédnu jeho studentský pokojíček na šestém patře budovy. Řekl, že tam nikdo není a že mi ukáže svůj nový počítač a internet. Jak mi to vše ukázal otevřel připravené víno, při kterém jsme si povídali o všemožném. Pak se řeč stočila na nás. Mimo jiné jsem mu řekla (chtěla jsem, aby si myslel, že jsem starší) že chodím do prvního ročníku pedagogické fakulty je mi osmnáct). On mi na oplátku pověděl, že chodí do třetího ročníku a že mu bylo před měsícem dvacet dva let a bydlí v sousedním městečku. Protože se mi líbil dovolila jsem mu, aby mě při přípitku políbil. Ale jen u tohoto polibku to, bohužel, nezůstalo a já jsem u něho během toho pozdního večera přišla o své panenství. Vůbec jsem neočekávala, že k tomu může s Honzou tak brzo dojít k a jak rychlý průběh může mít naše milování a moje deflorace. Honza to stihl za necelých deset minut. Protože se nám oběma naše první milování líbilo, tak jsme se v nastávajícím měsíci této činnosti věnovali častěji a důkladněji. Během našeho vztahu mu ani mi vůbec nepřišlo na mysl, že jsem o skoro devět roků mladší a že jsem vlastně ještě pod zákonem. Jak Honza udělal v červnu všechny zkoušky, tak se se mnou hezky rozloučil (dlouhým milováním u něho v pokojíčku) a odjel k rodičům. Já zůstala v městě sama. Právě mi začaly prázdniny a já jsem se, na nátlak matky, začala ohlížet, kde letos půjdu na brigádu.

Během dne jsem obešla šest možností, kde bych mohla o prázdninách pracovat. Dvě byly velmi nadějné. Jak jsem se vracela domů potkala jsem svou kamarádku Evu, kterou jsem poznala asi před půl rokem na jedné akci. Tam jsme si obě padly do oka a skamarádily jsme se. Od té doby se pravidelně setkáváme. Protože máme hodně společného, hned jsme si sedly do baru a klábosily o životě. Řekla jsem jí (zase jsem si přidala roky, abych byla zajímavější), že první ročník vysoké školy jsem zvládla a že nyní hledám nějakou práci na přivýdělek, protože doma jsme bez táty a každá koruna je dobrá. Jak jsme probrali obecné věci, řeč se stočila na muže a na sex. Eva ze mě vytáhla to, že jsem před měsícem přišla o panenství, že nyní chodím s Honzou a že sex s ním se mi moc líbí. Pak mi vyprávěla o sobě. Já jsem ji při tom vychválila, jak je krásně oblečená a upravená. Pak mi řekla, že má nyní problém, protože její sestře, která se provdala do USA, se narodily dvojčata a ona chce, aby ji na měsíc nebo dva pomohla. Ale ona nemůže nechat svého zaměstnání, protože tam má velký výdělek a potom by ji nemuseli přijmout zpět. Protože je mi sympatická, zeptala se jí, jestli bych ji nemohla nějak pomoci. Ona mi pověděla, že to nejde, že o své práci skoro s nikým nemluví. Jak jsem ji odpřísahala, že to co mi řekne nikomu nic neprozradím, řekla mi celou pravdu o svém zaměstnání. Pracuje asi rok v jednom privátu!!! V centru Prahy, dost si vydělává a na práci si už zvykla a neměnila by ji. Nechtěla by odejít, ale chtěla by pomoci sestře, ale neví, jak to má udělat. Ptala se majitelky a zároveň šéfky privátu, jak to má udělat, ale ona jí řekla, že jak odejde, tak si najde novou holku a ji už nevezme zpět. Jedinou šanci má v tom, že si místo sebe na ten měsíc nebo dva najde náhradu a jak se vrátí, tak dotyčná odejde a ona se vrátí na svoje místo. Ale takovou holku se jí dosud nepodařilo najít.

Asi po hodině povídání a po vypití sedmičky vína se na mě Eva s úsměvem podívala a řekla, že už má řešení. Jak jsem se jí zeptala jaké, tak mi oznámila, že se budu divit. To řešení jsem já. Nastoupím na její místo!!! Myslela jsem, že jí to víno zatemnilo mozek. Ale ona mi řekla, že to myslí smrtelně vážně. Mám sedmnáct, což je skoro jako osmnáct, už nejsem panna, mám ráda sex a nutně potřebuji peníze. Tak v čem vidím problém?? Kdybych ji vyhověla, tak by mi byla moc vděčná a něco hezkého by mi z USA přivezla. Než jsem cokoliv mohla říci, vytáhla mobil a zavolala šéfce, že našla už holku, která bude místo ní v privátu pracovat. Že je moc krásná, jmenuje se Jana a jestli se jí zítra v deset může přijít ukázat. Než jsem ji mohla začít odporovat, tak mi řekla, že je všechno zařízeno. Šéfka s tím souhlasí a čeká mě na pohovor zítra v deset! Odpověděla jsem ji, že musela zešílet, protože mě pracovat do privátu nikdo nedonutí, přece nebudu brigádničit jako prostitutka!

Eva objednala další láhev vína. Jak jsem ji znova začala vyčítat, že se zbláznila, tak mi řekla, že na takové velké peníze, které tam dostanu, za chvíle radovánek, bych jinde musela pracovat roky. Ať beru dokud dává. Než jsme vypily tu druhou láhev udělala mi detailní přednášku na téma „Privát a práce v něm“. Dozvěděla jsem se o: chodu privátu, výdělcích, o praktikách, zákaznících, sportovcích, dýškách, … atd. Protože jsem byla trochu přiopilá projevila jsem zájem o to, kolik vlastně taková prostitutka musí mít za den mužských. Jak Eva uslyšela, že o práci v privátu trochu jevím zájem hned pookřála. Vysvětlila mi, že to záleží, jak která holka vypadá a jak umí upoutat chlapy. Když je mladá a hezká, řekne, že je studentka, tak jich může mít deset až dvanáct. Ty starší jich mají, tak tři až pět. Ona jich má za den v průměru tak kolem deseti. Jak jsem to uslyšela, že bych měla denně obsloužit deset až chlapů, řekla jsem jí, že to nepřipadá, protože už po jednom čísle s Honzou jsem celá rozlámaná a pipinka mě bolí. Eva mi oponovala, že na privátu nesmí holka sex tak prožívat jako v běžném životě. Ujistila mě, že si na to za pár dní zvyknu a ani mi to nepřijde na divné, protože čím více chlapů, tím je větší výdělek!!! Pak mi řekla, že si to mohu samozřejmě rozmyslet, ale ať zajdu každopádně na privát za šéfkou, která mi všechno znovu podrobně a lépe vysvětlí, ať ji to udělám kvůli. Jak se na to nebudu cítit, tak ať to šéfce klidně odmítnu. Pak mi dala číslo svého mobilu a adresu privátu. Na závěr jsem ji musela znovu slíbit, že se za šéfkou zítra v deset na 100 % stavím, protože jí to slíbila a slib je slib. Trochu přiopilá a plná překvapivého odhalení Evinčina tajemství jsem došla domů. Mamka se mě hned ptala, jak jsem dopadla s tou brigádou. Jak jsem jí řekla, že zítra to bude vyřízené, byla moc ráda. Já jsem vlezla do postele. V ní jsem přemýšlela o Evě a o tom, jak se to může stát, že krásná holka začne prodávat své tělo chlípným chlapům a stane se prostitutkou. Nikdy bych do ní neřekla, že dělá tuto práci. Vůbec na to nevypadá! Na druhé straně ji peníze dopomohly k tomu, že chodí krásně oblečená a upravená a může si dopřát vše po čem touží! A ten její měsíční výdělek je pro mě přímo astronomický. Nad možností, že bych i já, kdybych svolila, mohla mít za měsíc tuto částku, mi začínal moje skálopevné zamítnutí nahlodávat červík pochybností, jestli dělám dobře. Ale moje lepší já ho hned odehnalo. Ještě chvíli jsem přemýšlela nad problémem Evy a pak jsem usnula jako špalek.

Ráno jsem se probudila v osm hodin a nemohla se rozpomenout, proč mě hlava tak bolí. Za chvíli jsem si vzpomněla na dvě flašky vína, co jsme s Evou vypily a na slib, který jsem ji dala. Rozhodla jsem se, že do privátu zajdu, chvíli si vyposlechnu šéfku a pak ji to zdvořile, ale rázně odmítnu!!!

Hezky jsem se upravila a v deset hodin jsem zazvonila u dveří privátu. Přivítala mě asi třicetiletá pohledná a krásně oblečená paní šéfová. Obě jsme se představily a šly si sednout do kožených křesel v přijímacím pokoji. Pak mi šéfka s velkým zanícením popovídala, jak to chodí v jejím privátu. Jak dokončila svůj výklad o privátu, chtěla vědět něco o mě. Nejdříve ji zajímal můj věk, protože jsem ji připadala mladší než na osmnáct. Odpověděla jsem jí, že mi bylo před měsícem teprve sedmnáct a bláhově myslela, že když nejsem plnoletá, tak se se mnou hned rozloučí. Ale šéfce to, k mému zděšení nevadilo! Řekla mi, že vypadám dobře, a že všem budeme říkat, že mi bylo právě osmnáct, že můj skutečný věk nikdo nerozpozná. Nevím, jestli šéfová poznala (asi že ano), že mi není ani nalhaných sedmnáct, ale o nějaký ten rok méně, ale nedala to na sobě znát. Asi potřebovala v privátu nějakou mladou kost. Pak se mě ptala, kolik jsem už měla kluků nebo mužů a jaké ovládám sexuální praktiky. Po pravdě jsem ji pověděla, že jsem měla dosud jen jednoho studenta a sexuální praktiky potřebné v privátu neznám. Moje odpověď ji k mému údivu zase moc uspokojila. Hned mi řekla, že takové nezkušené děvče potřebuje do svého privátu jako sůl, protože muži rádi zaučují mladé a nezkušené dívky. Hned mi oznámila, že ještě dnes dá do Avíza inzerát tohoto znění: „Krásná právě osmnáctiletá studentka hledá muže, který by ji zaučil do tajů sexu“. Budu se divit, kolik chlapů bude toužit mě to naučit a pořádně mě si se mnuo zasouložit!!! Já jsem ji k tomu nic neřekla, protože jsem stále byla odhodlána její nabídku odmítnout. Potom se rozpovídala, co požaduje od svých dívek: jak se mají oblékat a líčit, jak se líbat, jaké mají mít spodní prádlo, jak mají používat antikoncepci a jak se správně navléká kondom, jak často se holit na intimních místech a jaké jsou pro sex v privátu nejvhodnější polohy. Asi ani netušila, že jsem mladší než si ona skutečně myslela a že moje kačenka ještě nezačala obrůstat chloupky a že menstruaci jsem ještě nedostala! Pak mi řekla, jakou u ní berou holky odměnu za zákazníka. Jak jsem se dozvěděla, že za měsíc můžu vydělat minimálně až třicetinásobek toho mi nabízeli v obchodě a navíc čistého, zatočila se mi hlava. Potom mi šéfová ukázala pokoje a vybavení privátu. Pokoje byly krásně vybavené, široké postele měly nad sebou bílé baldychýny, v každém pokojíku byl sprchový kout a na posteli krásné červené polštářky ve tvaru srdíčka. Poté mě představila dvěma slečnám, které čekaly na zákazníky u baru a na nás koukaly a poslouchaly o čem se spolu bavíme. Udivilo mě, že se mě šéfka dosud ani nezeptala, jestli tu chci pracovat, protože její finanční argumenty byly dosti pádné.

Ale i přes tyto argumenty jsem byla rozhodnuta, že u ní nenastoupím! Během našeho rozhovoru se dvakrát ozval zvonek a postupně přišli dva pánové. Sedli si k baru, koupili si něco na pití, pak si vybrali volnou dívku, šéfce zaplatili taxu a odešli s ní na pokoje. Jeden z nich se šéfky při placení ptal, jestli jsem volná, že se mu moc líbím a že by si rád se mnou zasouložil!! Šéfka mu však odpověděla, že tu jsem jen na návštěvě. Náhle se ozval zase zvonek a do pokoje vešel vysoký svalnatý chlap a hned se ptal po Evě. Holky mu odpověděly, že Eva tu dneska není a že pravděpodobně tu delší dobu nebude. To Jiřího, tak se ten svalnatec a zároveň celkem známý ligový hokejista jmenoval, rozčílilo, hned šel k šéfové. Začal jí nadávat, že ho podvedla, že je strašně nadržený, protože mu snoubenka zase nedala, a jestli hned nebude Evou ukojen, tak jeho dnešní hokejový výkon bude stát za h…o. Argumentovat, že má Evu dlouhodobě předplacenou a že chce vrátit spoustu peněz zpět. Pak začal šéfce vyhrožovat, že doporučí ostatním hokejistům, ať tu už nechodí, že jsou tady podvodníci a ať raději chodí do jiného bordelu!!!

Šéfka se zdrceně na mě obrátila, jestli bych ji nemohla nějak pomoci, protože se mnou počítala jako se zástupem za Evu. Jak to Jiří uslyšel, že jsem holka, která má zastoupit jeho Evu, chvíli si mě zálibně prohlížel a pak šéfce řekl, že se tedy přemůže a uspokojí se se mnou! Aniž by se zeptal šéfky nebo mě na to, jestli s tím souhlasíme, tak mě znenadání vzal do náručí a rychle odnesl do nejbližšího pokojíčku. Byla jsem vzniklou situací a rázným řešením situace Jiřím překvapena a hned jsem začala protestovat.

V pokojíčku s baldachýnem mě hokejista hodil na postel, moje námitky hned zarazil dlouhým francouzským polibkem. Začala jsem se všemi silami bránit a kopat nohami. Jiří toho však nedbal a zalehl mě svými nejméně sty kilogramy. Nemohla jsem se vůbec dýchat, natož se hýbat. Stále mě líbal a volnýma rukama mě a sebe začal svlékat. Bylo vidět, že to umí mistrovsky. Než bych řekla švec, byli jsme oba nazí. Pak mi Jiří roztáhl nohy, vlezl si mezi ně, rukou mi rozevřel střapečky mé kačenky a nasadil svůj penis na ústí mé skoro nevinné štěrbinky a silně přirazil. Jelikož jsem dosud vůbec neviděla Jiřího přirození, bláhově jsem si myslela, že to co do mě strčí bude podobné tomu co má Honza. Jelikož jsem dosud neviděla žádnou pornografickou kazetu a v časopisech, které jsem dosud viděla se mi zdály všechny penisy stejně dlouhé, myslela jsem si, naivně, že všichni chlapi mají penis stejně velký. To jsem se ale strašně spletla! Jiří najednou přirazil celou váhou svého těla proti mé ubohé kačence. Jeho penis mi najednou široce roztáhl úzkou pipinku a pak prudce narazil na její dno. Myslela jsem si, že do mě vjelo nákladní auto! Vykřikla jsem bolestí až jsem začala vidět andělíčky! Vypadalo to tak, že jsem celá roztržená. Co to do mě, proboha, strčil???

Jiří nebral na zřetel to, že jsem v mrákotách, a jak cítil, že mi ho tam celého zarazil začal se mnou rázně souložit. Se svým údem do mě vjížděl a potom vyjížděl váhou svých sto kilogramů. Asi po deseti minutách jsem se začala vzpamatovávat a také maje kačenka začala silně vlhnout. Jeho přirážení se mi zdálo stále příjemnější a příjemnější. Po dalších asi pěti minutách se do mě poprvé dlouze vysemenil. Poté se nade mnou zvedl a já mohla konečně volně dýchat. Uvědomila jsem si, že to co se se mnou dělo před chvílí bylo sprosté násilnění.

Chtěla jsem mu začít vyčítat jeho hrubé počínání, ale najednou, jak se zvedl, jsem se zarazila. To co jsem nad sebou uviděla mi zarazilo řeč. Jeho skoro dvou metrové sportovní tělo mělo mezi nohami něco obrovitě velikého a tvrdého. Penis, který mu stále stál, byl dlouhý takových dvacet pět centimetrů a byl hodně tlustý. Až později jsem zjistila, že jeho rozměry jsou hodně podobné pornoherci Robertu Rosenbergovi. Jak se takové monstrum mohlo do mé úzké kačenky vůbec dostat??? Vždyť ho má skoro dvakrát tak velkého než Honza a to vůbec nemluvím o té tloušťce!!! Důkladně jsem se na Jiřího podívala. Byl to chlap po kterém holky a ženy musí šílet - vysoký, svalnatý, s modrými očima a s velkým a tlustým!!! Ale on mě nenechal dále rozjímat nad svojí postavou a vybavením.

Sklonil se a začal mě líbat na prsou, pak na bříšku a potom na mé holé kačence. To se mu moc líbilo. Ptal se mě, jak to dělám, že vůbec necítí na jazyku mé vyrůstající chloupky. Rozechvělým hlasem jsem mu odpověděla, že jsem si ji oholila teprve před hodinou, než jsem šla žádat o práci v privátu. Jiřímu se moje holá mušlička moc líbila. Jak ji celou důkladně olízal, pak začal svým dlouhým jazykem do ní hluboko zajíždět. Při tom mě zuby mě jemně tahal za mé střapečky, což moc mě to vzrušovalo. Pak mě Jiří otočil na bok a znova do mě vniknul. Už to tak nebolelo, protože jsem byla vevnitř vymazána jeho spermatem. Při každém jeho přírazu to v mé kundičce hezky mlasklo. Tato dosud nepoznaná poloha mi dělala moc dobře. Kačenka mi začala silně vlhnout. Za chvíli jsem dostala silný orgasmus, při kterém jsem se nehty zarývala do Jiřího stehen a celé tělo a zvláště moje pipinka mi začala silně vibrovat.

To co se dělo dále, byly sexuální orgie. Během následující hodiny mě Jiří vymrdal ve všech pozicích, které snad vleže, v pokleku a ve stoje existují. Během té doby se do mě třikrát vysemenil, přičemž někdy ze mě ani nevytáhl toho svého velkého bimbase. Také já jsem zažila další dva úžasné orgasmy. Byla jsem ráda, že jsem ve už svých třinácti zažila tak krásné milování s chlapem, který to dokonale umí. Nedalo se vůbec srovnat s tím, co jsem v milování zažila se svým Honzou...

Jak jsme asi po hodině a půl skončili a já se postavila, cítila jsem, jak mi po stehnech něco teče. Bylo to Jiřího sperma z jeho čtyř orgasmů v mé kačence, spolu smíchané s mými milostnými šťávami. Teprve teď jsme si oba uvědomili, že Jiří byl tak nadržený, že si zapomněl navléct připravený prezervativ. Jiří se mě hned ptal, jestli používám antikoncepci a jak jsem mu řekla (zalhala), že ano, tak se upokojil. Pak mi řekl, že jsem byla velmi dobrá, možná lepší než jeho Eva. Pro sex mám prý nadání a že mě časem všechno naučí. Moc se mu líbila moje krásně vyholená a úzká pipinku. Pak se mě zeptal, jestli za mnou může za mnou zase přijít. Protože se sex s ním byl nádherný a já už skoro zapomněla na to jeho úvodní znásilnění, jsem mu řekla, že se na něho budu zase těšit. Ve sprchovacím koutě jsme se společně osprchovali, utřeli do připravených ručníků a oblékli se. Jak jsme vycházeli z pokojíčku Jiří mi dal do ruky nejvyšší možnou bankovku za to, že si se mnou tak krásně užil. Pak mě ještě jednou dlouze políbil.

Šéfka čekala v přijímacím pokoji, jako na trní, jak dopadne moje první souložení v jejím privátu. Jiří ji řekl, že jsem byla perfektní a že jsem mu slíbila, že tu za mnou může chodit. Šéfka se na mě podívala a zeptala se mě, jak se mi to líbilo. Řekla jsem jí, že to, jak mě Jiří v prvních pěti minutách tvrdě znásilnil se mi nelíbilo, ale to, jak mě pak rozžhavil a vyvolal u mě tři orgasmy bylo úžasné. Protože Jiří byl takový úžasný milenec jsem se rozhodla, že u ní přes prázdniny budu pracovat!!! Šéfka byla z té informace nadšená, protože si myslela, že ji to odmítnu. Jak Jiří odešel, tak mi moc poděkovala, že jsem ji pomohla vyřešit takovou složitou situaci. Řekla, že toho nebudu litovat, protože sportovci jsou grandi a také ona bude dbát na to, abych si hezky vydělala. Do ruky mi dala další bankovku a řekla, že mě očekává zítra v deset.

Pak jsme se rozloučili a já šla zasněná domů. Ani jsem si nevšimla, že před domem stojí můj student Honza. Hned přišel ke mně, políbil mě a řekl, že je to už měsíc, co jsme byli naposled spolu a že po mě moc touží a nemůže to beze mě vydržet. Proto dneska přijel autem, aby mě odvezl na koleje, že je tam volno a že si tam užijeme sexu. Nevěděla jsem co mu mám říci. Mám ho ráda, ráda bych se s ním pomilovala, ale před deseti minutami jsem skončila milování s Jiřím, který mě hodně zničil a za chvíli mám milovat znova? Pak jsem si řekla, bude to zkouška na zítřek, kdy začínám pracovat v privátu. Dnes se budu milovat se dvěma muži, zítra mě jich pravděpodobně možná čeká víc. Zkusím, to se mnou udělá, když se budu během krátké doby milovat se dvěma muži.

Za patnáct minut jsem byla s Honzou na pokoji. Honza se na mě hned žádostivě vrhl a strhával ze mě a ze sebe šaty. Za chvíli jsem jeho hlavu mezi nohami a cítila, jak mi krásně líže přirození. Bála jsem se, jestli nezůstalo v kačence trochu Jiřího spermatu a jestli to nemůže Honza při lízání poznat. Po chvilce lízání na mě Honza nalehl a zarazil svůj kolík do mé, Jiřím hodně roztažené kačenky. Cítila jsem, jak Honzův úd ve mně jezdí o mnoho volněji a že je kačenka hodně roztažená. Naštěstí Honza nepoznal, že mi ji před ním někdo důkladně roztáhl. Za slabou hodinku bylo hotovo. Jak jsem se chtěla poté osprchovat, zjistili jsme, že na koleji neteče voda. Proto jsem se jen utřela do ručníku, s tím že až doma se důkladně umyji. Jak jsme se oblékli, tak mě Honza odvezl domů a řekl, že do 14 dní se znova ukáže.

Doma jsem se konečně důkladně osprchovala a umyla. Poté mi zavolala Eva, jak jsem u šéfky dopadla. Byla ráda, že jsem práci přijala a omlouvala se mi, že mi zapomněla říct o Jiřím. Kačenka mě bolela, ale s odstupem času musím konstatovat, že to co jsem prožila tento den nic nebylo. Druhý den jsem v privátu prožila šok. Během dne si mě vybralo místo slibovaných maximálně dvanácti celkem čtrnáct kluků a mužů a po zveřejnění inzerátu jsem jich měla denně v sobě kolem dvaceti. Přirození jsem měla prvních čtrnáct opuchlé a necitlivé. Šéfka mi doporučila nějaké obklady, které si nato mám přes noc dávat, abych byla následující den fit. Její rady mi moc pomohly. Za nějakou dobu jsem si na to, jak mi tvrdila Eva, zvykla. Křest ohněm bylo však to, že za mnou začalo chodit deset chlapů z hokejového mužstva, kteří opravdu nebyli střízlíci a všichni měli všichni určitě nad 100 kg. Dovedete si asi představit, jak jsem musela být zřízená, když vyhráli ligový zápas a já je potom musela všechny obšťastnit a někdy i dva najednou!!!

Eva přijela z USA za necelé dva měsíce, skoro až na konci prázdnin. Moc mi poděkovala a z daleké ciziny mi přinesla hezké oblečení a kosmetiku. Pak se mě ptala, jestli to bylo tak hrozné. Po pravdě jsem ji pověděla, jak jsem byla zřízená prvních 14 dní a jak po vyhraném hokejovém zápase. Protože jsem pedantka, zapisovala jsem si denně kolik jsem na privátu uspokojila chlapů. Na konci srpna jsem se nestačila divit. Toto číslo dosáhlo hodnoty 332!!! A to ještě nepočítám, kolik krát jsem musela uspokojit Honzu..
Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.