Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Erotické porno povídky

Sami v křoví

Patřím mezi muže spíše už středního věku. Kousek za naším sídlištěm, už v polích, je v trnkových keřích vyšlapáno jakési doupě. Účely má asi různé. Náctiletí sem chodí kouřit, kluci s holkami pokecat, a často i víc... I já sem občas zajdu. Soukromá chvilka přímo v přírodě mě často dokáže pěkně vzrušit...
Před týdnem jsem sem také zašel, abych si trošku vyhonil svůj penis. Byl pěkný letní den, svítilo slunce, na sobě jsem měl jen tričko a bílé kalhoty, zalezl jsem do chodbičky vytvořené ve křoví a po několika metrech, obklopen ze všech stran křovinami, jsem se začal připravovat. Svlékl jsem si kalhoty, pověsil je na větvičku u sousedního keře a pak jsem si stáhnul i slipy a přetáhl je přes boty a taky pověsil. Zůstal jsem jen v tričku, které nebylo zrovna příliš dlouhé, sahalo mi kousek pod pupík. Rozkročil jsem nohy a začal masturbovat. Honil jsem si penis, mačkal varlata. Za chvilku mi pěkně stál a abych si pocity ještě vylepšil, použil jsem opalovací krém, který jsem měl zrovna s sebou a penis jsem si s ním pěkně natřel, aby to dobře klouzalo.
Když jsem byl skoro v nejlepším, penis jsem měl natažený do největší možné délky a špičku už i trochu mokrou, slyším najednou dívčí hlasy a po chvilce vidím, že do chodbičky v křoví vlezly dvě dívky (říkejme jim třeba Katka a Lenka) – mohlo jim být tak sotva patnáct, ale možná spíš i méně. Vůbec netušily, že se zde s někým setkají, každá měla v ruce krabičku cigaret. Docela jsem se lekl a v tu chvíli i dost zastyděl. Ale co teď. Rychle jsem sjel do dřepu a předstíral, jakože seru. V tu chvíli mne Katka s Lenkou spatřily. Taky hned nevěděly, co dělat.
„Hele, koukni“, povídá Katka.
„Hmmm, tak dneska si asi nezakouříme“, povídá Lenka, „tak jdem pryč, no.“
Řekl jsem si: Teď nebo nikdy! „Holky, tady je místa dost, sem se vejdem všichni, jen si pojďte zapálit, mně to nevadí“, stále jsem seděl ve dřepu. Nahou prdelku mi sice viděly, ale víc ne. Holky měly na sobě krátká trička a džíny – bokovky. Nerozeznal jsem, jestli měly podprsenky.
„No... když my...“, koktala Katka, „půjdeme radši jinam“.
„Nebojte, žádný smrad tu nebude, jen tak sedím ve dřepu, koukněte!“ A v tu chvíli jsem si stoupnul a obě holky spatřily, že jsem opravdu muž. Stál mi před nimi pěkně v pozoru a ony obě mířily pohledem do mého rozkroku.
„Teeeda, povídá Katka“.
„A vy se před námi nestydíte?“ prohodila zase Lenka. „Fakt tu tedy můžeme zůstat?“
„Jo, jasně, sedněte si támhle na kmen a pohoda...“
Holky si mezi sebou chvilku povídaly: Katka: „Ještě nikdy jsem neviděla kluka nahatého, když mu stál. Brácha, když se převlíká, bejvá sice nahatej, ale nestojí mu.“ Lenka: „Já taky ne, ale viděla jsem na videu, jak můžou chlapi stříkat, víš?“
Zaslechl jsem je. „Holky, vše můžete teď vidět, když budete chtít. Jste hezké holky, tak před vámi se mi to určitě povede.“
„To by bylo super“, prohlásila toužebně Katka.
„Fakt vám to nebude vadit, když se budeme dívat?“ Zeptala se pro jistotu ještě Lenka.
„Proč by mi to mělo vadit, patří to k životu. Vy jste se samy nikdy nevzrušovaly?“
Obě holky na sebe koukly a bylo vidět, že i zčervenaly. „Mám to říct“, povídá Lenka?
„Jo jasně, bude sranda“, přidala se Katka.
Lenka ze sebe začala soukat: „Když jsem byla jednou sama doma, svlíkla jsem se donaha a vlezla si v koupelně před velké zrcadlo a sedla si a strkala si tam oloupanej banán“. Obě holky se tomu hlasitě zasmály.
Katka se přidala: „Já si zase někdy doma vylezu na záchod tak, že si stoupnu na mísu, sednu do dřepu a koukám se, jak čůrám“.
„Tak teď koukejte, zkusím to“. Ještě mi napadlo, že bych si mohl sundat i to tričko. Zůstal jsem tak před holkama úplně nahatej. Vlastně ne, měl jsem ponožky a boty.
Lenka povídá polohlasně: „Ale má hezkou postavu, co? Takovou vymakanou!“
„Hmmm, ale hlavně, že ho vidíme celého“, dodala Katka.
Jsem kolem penisu dost zarostlý, chlupy mám i na varlatech a částečně mi přecházejí i na vnitřní stranu stehen. Nahoře se sbíhají do cestičky, která vede až k pupíku.
Vzal jsem do ruky trochu krému, natřel jím špičku penisu – celkem pěkně obnaženého žaluda a začal masírovat. Během chvilky se zase zvětšil a získal červeno-fialovou barvu. Délka tak asi 18 cm a tloušťka asi 5 cm.
Katka povídá Lence: „Ty jo, tak tohle když si představím, že do mě bude zanedlouho nějakej kluk strkat... to bude určitě děsně bolet... mám takovou malou dírku...“
„Neboj“, utišuje ji Lenka, „ona se ti ta dírka zvětší, až budeš rodit, proleze s ní i dětská hlavička...“ Obě se tomu začaly smát.
Mě mezitím napadlo, že bych je mohl trošku testnout.
„Holky, chtěly jste, abych i vystříknul, k tomu ale musí být nějaký podnět... chápete?“
„Moc ne“, ozvala se Lenka.
„No, já vás sice vidím, ale líp by k tomu došlo, kdybych viděl víc, tedy ne jen, jak jste tady v tričku a v džínách... už chápete? Navíc tu sedíte, jak spořádané holky ve škole!“ Katka měla nohy těsně u sebe, Lenka u sebe kolena a boty asi půl metru od sebe. „Tak aspoň nohy trošku roztáhněte...“
„Taaak?“ Zkusila Lenka hodit nohy do véčka.
Mně se tím naskytl pohled do jejího rozkroku. Měla džíny docela těsné, takže už bylo i na co koukat.
Katka zareagovala: „Chápeš, Lenko, chce, abychom se taky svlíkly... jdem na to???“
„No... když já nevím...“, začala koktat Lenka.
„Přesně tak jsem to myslel! Katka má postřeh... Jedna z vás by si mohla vyhrnout tričko až ke krku a druhá rozepnout a stáhnout kalhoty.... co vy na to?“
Z obou holek najednou jako by vyprchal předchozí elán a mně zase mezitím částečně zvadl penis. Holky chvíli váhaly, něco si špitaly, nerozuměl jsem jim v tu chvíli moc. Pak najednou Katka povídá nahlas Lence:
„Pojď, jdeme do toho, bude sranda! Co si chceš sundat – hořejšek nebo dolejšek?“
„Kalhoty si nesvlíknu“, vyhrkla Lenka, „a pod tričkem nemám podprsenku“.
„No ale o tom to je, holky“, dodal jsem. „Já vás nepotřebuju vidět v podprsence a v kalhotkách, chci vás vidět bez všeho!“
Katka si začala rozepínat pásek u kalhot, pak knoflíček a nakonec i zip. Koukala přitom na mě. Za chvilku si stáhla džíny do půlky stehen.
„Mohu si je nechat tak?“ zeptala se.
„Radši si je sundej úplně, ať máš volné nohy a můžeš je pak snadno roztáhnout“.
„Tak jo“, začala si rozvazovat boty, aby je mohla přetáhnout. Už přitom několikrát roztáhla nohy a viděl jsem její tenký proužek kalhotek a trochu i za něj, jak se pohybovala. Měla tanga. Už na to můj penis zareagoval a postavil se zase do pozoru. Katka si pak stoupla a měla na sobě tedy už jen to krátké tričko a tanga.
„Stačí tak?“ zeptala se.
„Ne, sundej i ty kalhotky“, řekl jsem stručně.
„Ty to fakt uděláš, jo?“ zeptala se obávaně Lenka.
„Jasně“ a už rolovala kalhotky dolů. Nahý zadeček přitom vystrčila na Lenku.
Když se Katka před námi ukázala jen v tričku, mířily pohledy, jak můj, tak i Lenky do jejího rozkroku.
„Ty se vyholuješ, jo?“ podivila se Lenka. „Tos mi ani neřekla!“
„Půjčila jsem si včera tajně depilátor od mamky. Zkusila jsem to podle jednoho časopisu – na čárku“.
„Ale musím říct, že vypadáš moc hezky“, dodal jsem já. „Přesně takhle se mi holky líbí nejvíc!“ Mezi stehny měla pěknou mezerku, jak měla štíhlé nohy. Fakt vzrušující pohled.
„A co ty, Lenko, co nám ukážeš ty?“
„No vždyť jsme si řekly, stáhne tričko!“
„No... když...“, začala něco koktat Lenka.
„Nedržkuj a ukaž se“, řekla rázně Katka a než se Lenka vzpamatovala, už jí tričko sama tahala přes hlavu. Měla malá prsa – tak něco mezi jednotkami a dvojkami. Bradavky taky malinké, ale zato pěkně špičaté.
„Tak se dívejte!“ Vzal jsem do ruky svůj penis a začal ho zase masírovat. Koukal jsem přitom Katce na nohy, která zase seděla kousek ode mne na kmeni. Když viděla, jak ji sleduji, a jak mi ten pohled pomáhá v dalším vzrušení, roztáhla nohy od sebe – pěkně do véčka, a já jsem tak viděl celou její čárku. Chvilku nato to pak přišlo. Nejdřív mokrá špička žaluda a pak to začalo stříkat... Obě holky se tomu dost divily. Viděly to takhle zřejmě poprvé v životě. Trochu to cáklo i na kalhoty Lence.
„Co s tím mám dělat?“ tvářila se štítivě Lenka.
Katka si z ní trochu udělala srandu: „Když si to dáš na prst a strčíš do své dírky, budeš mít dítě!“
Holky pak ještě chvíli probíraly, jak si dříve myslely, že vznikají děti.
Katka začala: „Já když jsem byla menší, vždycky jsem si myslela, že se kluk do holky musí vyčůrat, vůbec jsem totiž nevěděla, že existuje i jiná tekutina, která to způsobuje...“
Lenka dodala: „To já, když jsem byla menší, ani jsem nevěděla, že kluk má nějaký penis strčit do holky. Myslela jsem, že dítě vznikne jen tím, že se líbají...“
„No... tak po dnešním odpoledni jste, holky, zase trochu chytřejší. Teď mi napadlo, nechcete se tu – třeba zítra – sejít znovu? Můžeme zase probrat něco dalšího.“
„Jo my přijdem, bude sranda! Tak zítra ve dvě odpoledne zase tady v křovíčku, jo?“

Celý večer poté, co se odehrál náš první příběh, jsem přemýšlel, jestli holky druhý den opět přijdou. A nejen to. Vzpomínky na svlečenou Katku mi umožnily pořádně se vzrušit i večer před spaním.
Konečně přišel následující den a přiblížila se i smluvená hodina. Vyrážím opět směr křoví. Překvapen jsem ale byl, ještě jsem tam ani nedošel. Holky čekaly už na pokraji.
„Ahojky, holky, tak jste fakt přišly, jo?“
„No jasně“, prohlásily sborem skoro obě současně.
„Tak jak bylo včera?“ testoval jsem.
„No, já jsem večer využila toho, že naši šli do kina a byla jsem doma sama. Svlíkla jsem se úplně a chodila po bytě úplně nahá. Pak jsem si sedla v kuchyni na linku – do rohu – a pěkně si svou dírku prohnala. V lednici jsem našla párek, tak jsem si ho do ní strkala. Byla jsem pěkně vzrušená a mokrá!“
„A co ty, Lenko?“
Lenka se trochu zarazila a pak, taky trochu stydlivě, vykoktala, že spala v noci úplně svlečená.
„Tak co podniknem dneska, holky?
Ozvala se Katka: „No...ooo, chtělo by to něco pikantního...“
„Souhlasím, ale v křoví je dost málo místa. Kousek odtud mám auto. Co kdybychom zajeli kousek dál, někam do lepšího prostředí?“
„Proč ne?“ souhlasila Katka. Lenka se jako už tradičně neozvala. Prostě na Lence byl vidět menší věkový rozdíl mezi oběma holkami. Tipoval jsem, že mohla být tak o rok až dva mladší. No a znáte to, ve kterém věku jsou holky nejstydlivější a kdy je stud naopak opouští...
Sedli jsme do auta a odjeli tak asi 20 kilometrů odtud. Znal jsem tam pěkné místečko. Holky jsem na něj zavedl.
„Jééé, tady je to hezký!“ prohlásila Katka.
„Je tu pěkná travička“, přidala se Lenka.
Byli jsme opravdu na takové malé loučce, kde vypadalo, že trávu zrovna nedávno posekali. Prostor byl ze všech stran uzavřen vzrostlými jehličnatými stromy, takže co víc si přát. Vyndal jsem z auta velkou deku a rozvinul ji do prosluněné trávy.
„Můžem si na ni sednout?“ zeptala se Lenka.
„Jasně, je přece pro nás pro všechny.“
Kouknul jsem letmým pohledem na obě holky. Lenka měla džíny – bokovky a tričko. Opět se nedalo poznat, jestli má podprsenku. Tričko měla dost silné a prsa má ještě dost malá. Katka měla tričko slabé a těsné a pak už jen kraťásky. U Katky bylo na první pohled poznat, že podprsenku nemá.
„Tak co s načatým odpolednem?“ mrknul jsem na obě holky a přejel pohledem obě jejich postavičky. Důrazněji jsem jim kouknul do rozkroku tak, aby si toho určitě všimly. „Koukám, jak jste se na dnešek krásně oblékly! Katko, ty kraťásky Ti fakt seknou!“
Katka se pyšně zatvářila: „Já jsem věděla, že se vám to bude líbit!“ A aby mě ještě více nalákala, roztáhla pěkně doširoka nohy od sebe. Kraťásky měla fakt hodně těsné a byly dost slabé, takže byla vidět snad i štěrbinka.
Pohledy byly sice hezké, ale přesto jsem usoudil, že je pravý čas dosáhnout víc. „Tak holky, myslím, že je čas, že bychom se mohli všichni svlíknout, co vy na to?“
„Berem“, vykřikla bez váhání Katka a už přetahovala přes hlavu tričko. Podprsenku fakt neměla.
„Ty nenosíš práskačku?“ podivovala se Lenka.
„Ne, proč taky, stejně bych si ji musela sundat.“ A už rozepínala a stahovala kraťásky. Naskytlo se mi přitom několik parádních pohledů.
Stydlivější Lenka se zase trochu nesměle zeptala: „Můžu si sundat zase jen tričko?“
„Ne, ne... dneska jedem všichni do naha! Takže na sobě vůbec nic... ani ponožky!“
„No jen se nám taky pěkně celá ukaž!“ podpořila mě Katka.
Katka stáhla poslední kousek svého oblečení – kalhotky. Byla opět vyholená na čárku.
„Vlastně takhle mám sedět, že?“ koukla se na mě a roztáhla přímo na mě nohy docela dost od sebe.
„Jo, jo...“ Oba jsme teď koukali, jak se svlíká Lenka. Sundala tričko a pod ním měla fakt podprsenku.
„Teda ty tu práskačku fakt potřebuješ, viď, skoro žádná prsa stejně ještě nemáš“ rejpla si Katka. Lenka si mezi tím rozepnula přezku velkého kovového opasku, knoflíček u džín i zip. Dost nemotorně stáhla džíny. Kalhotky měla takové ty klasické bílé ještě dívčí.
„Fakt musím?“ zeptala se prosebně.
„Jasně!“ prohlásila nekompromisně Katka.
Lenka stáhla kalhotky a ukázala nám konečně, jak pod nimi vypadá a vlastně i že je taky holčička. Moc chlupů neměla, ale nebylo to zřejmě tím, že by byla vyholená. Spíš ještě nenarostly. Byly jemné a většinou nad štěrbinkou. Ale mezi stehny měla hezkou mezerku.
„Tak si taky sedni pěkně k nám a roztáhni nohy od sebe“ prohlásil jsem.
Lenka tak udělala, ale byla přitom červená jak rak. Asi se fakt dost styděla.
„Ty jsi se, Lenko, takhle před někým ještě nikdy nesvlíkala?“ podivil jsem se.
„Ne, to fakt ne!“ šeptla Lenka.
„To já se musím do naha svlíkat skoro každej měsíc, když jdu k doktoru. Chodím na orthopedii a tam se před chlapem musím svlíknout vždycky úplně do naha a projít se sem a tam.
A vy se nesvlíknete?“ koukla Katka na mě. „Taky chceme vidět vašeho šulína.“
„Určitě jo, neboj já se stydět nebudu... a před tebou už vůbec ne. Jsi hezká holka!“ Katku ta lichotka zjevně hodně zahřála.
Už jsem byl také před oběma holkami úplně nahý.
„Ještě ho nemáte asi úplně postaveného, že?“ vyzvídala Katka. „Minule se mi zdál větší.“
„Asi ne... čeká na tebe, až mu pomůžeš...“ sedl jsem si teď přesně naproti Katce a chodidla opřel o její. Měli jsme nohy oba pěkně roztažené. Naše pohledy mířily - kam jinam – než vzájemně na odhalená nejtajnější místa. Lenka se v tu chvíli ocitla tak trochu stranou, ale zřejmě jí to nijak nevadilo.
„Přijdu za chvilku, jen si odskočím“, prohlásila Lenka za chvilku.
Hned jsem zareagoval: „Kam bys chodila? Vyčůrej se tady!“
„Chceme tě vidět, dělej!“ přidala se Katka. „Tak šup... pěkně tady proti nám, ať tě hezky vidíme.“
„To nemyslíte vážně,“ bránila se Lenka.
„Ale myslíme“, dodala nekompromisně Katka.
„Když mně se fakt chce“, začala se kroutit Lenka. „No tak hold jo, no...“ Lenka si pěkně proti nám sedla do dřepu, roztáhla kolena od sebe, a už to teklo. Bylo fakt vidět, že byla plná. Pysky měla pěkně rozevřené a bylo tedy krásně vidět, jak to z její čůrací dírky teče. Asi tím trošku taky překonala a zbořila svůj stud.
Když divadlo skončilo, věnoval jsem se opět Katce. Koukal jsem jí mezi nohy a chodidlem pravé nohy jí zajel na štěrbinku a palcem nohy si s ní začal hrát.
„He!“ bylo vidět, že se trochu lekla a intuitivně chtěla přirazit nohy k sobě. Hned si to ale rozmyslela a sledovala, jak si hraju.
„Pojď, stoupneme si oba.“
„Co budeme dělat?“ ptala se zvědavě Katka.
„Prozkoumáme vzájemně svá těla. Sáhneme si vzájemně... no úplně všude... chápeš? A polibkem to zahájíme! A pořádným!“
„Fakt teda můžu?“ a už držela můj penis v ruce.
„Jasně!“ Hladil jsem přitom Katku po zádech, na zadečku i na stehnech, kam až jsem dosáhl. Naše jazyky se přitom střetly a vnikly vzájemně do pusy – každý svému protějšku. Pak má ruka přejela přes podpaží na její prsa a když je trochu promačkala, jela směrem dolů k pupíku... a níž... Katka měla nohy dost u sebe, tak jsem se dál moc dostat nemohl.
Zareagovala ale rychle: „Mám asi rozkročit nohy, co?“
„To víš, že jo, kočičko...“ Krásně jsem jí zajel do rozkroku a prstem projížděl štěrbinku. Oba nás docela překvapilo, jak snadno byl najednou můj prstík v její dírce. Začala líbat ještě intenzivněji. Přitom mi honila penis.
„Sáhni si i níž, na varlata.“
Neváhala ani chvilku a zajela mi rukou do rozkroku, trochu to neodhadla, a proto zajela skoro až k zadní dírce. Do ruky chytila pytlík s varlaty. Začala je pěkně prohmatávat.
„Víte, že jsem nikdy v ruce varlata žádného kluka neměla?“
„Tak si užij a využij příležitost!“
Jen jsem to dořekl, zmáčkla je trochu víc, až jsem vyjekl.
„To bolí? To jsem nevěděla. Krásně se drží v ruce. Jsou jak dvě malé šištičky ve vodě.“
Chytili jsme se vzájemně na zádech a přitiskli k sobě. Můj postavený penis se Katce zaryl do podbřišku.
Pošeptal jsem jí: „Můžu ti ho tam zkusit strčit?“
Přikývla.
Sesunuli jsme se na deku a Katka zase hodně roztáhla nohy. Přisunul jsem se k ní taky rozkročmo. Můj penis byl tak jen kousíček od její štěrbinky. Sama ho zkusila trošku ohnout a zastrčila si žaluda na kraj své dírky.
„Nebude to bolet?“ projevila trošku strach.
„Neboj, to přežiješ.“
Trošku jsem jí tam s ním zakroužil a pomalu ho zasouval dále.
„Tak můžu, jo?“ ještě jsem se pro jistotu zeptal.
„Jo, chci to“, potvrdila Katka.
A tak Katka krásně přišla o svou panenskou blánu. Dotáhli jsme to až do úplného konce, takže jsem se do ní krásně vystříkal.
„Jéééé, to bylo krásné“, libovala si Katka a ležela na dece se široce roztaženýma nohama. Její dírka byla ještě krásně zvětšená, takže jí bylo vidět až do břicha.
Lenka, která seděla vedle, samozřejmě už zase tak, aby jí nebylo vidět skoro nic, přestože nahá byla, ale Katku docela vystrašila: „Počkej, teď budeš těhotná! To jsem na tebe zvědavá, co uděláš.“
„Neboj, Katko, to zařídíme.“ A sáhnul jsem vedle do batohu. „Vezmi si hned tuhle tabletku.“
„Fakt si to mám vzít? A co se stane?“ bála se trochu Katka.
„Zařídí to, že si budeš moci užívat příště zase. Sejdeme se ještě někdy?
„Určitě!“ vyhrkla hned Katka. „A brzy, fakt hodně brzy, jo? Dám vám číslo na mobil a zavolejte a zase něco dalšího vyzkoušíme.“
Vyměnili jsme si čísla mobilů.
„A co ty, Lenko? Půjdeš s námi příště zas?“
„Jooo, klidně.“
„Ale méně studu s sebou, jo? Bereš???“
„Zkusím to. Budu trénovat.“ Prohlásila Lenka s úsměvem.
Pak jsme odjeli zpět.

Poslední komentáře
07.06.2016 20:00:37: Já nevím, že tady a říct, že to je možné 8-O pujcka na jinou adresu
16.06.2015 22:06:49: mda je jednoduché )) :-! rychla pujcka olomouc
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.