Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Erotické porno povídky

Třináctiletá

Byla jsem vyšší, štíhlá, dlouhovlasá blondýnka s modrýma očima. Škola mě nebavila, kamarádky si už říkaly své zážitky z sexu se svými kluky.
Jenže já žila jen s tátou, který se sice snažil, ale na vše nestačil. S matkou se rozešli v mých pěti, protože máma mu byla nevěrná a dokonce si milence někdy přiváděla i do bytu, když jsem byla doma já. Nikdy mezi mnou a tátou nebyl žádný rozpor. Měl mě rád a já jeho taky, že se o mě tak stará. Byl na mě vždy hodný a snažil se mi vyjít ve všem vstříc. Chodili jsme o víkendech na procházky, na bazén a prováděli jsme další různé aktivity.
Táta byl veselý člověk a snažil se pro mě udělat vše. Ale chodil vždy na odpolední, aby měl pro nás více peněz. Vždy říkal, že v jeho práci je ceněna více práce v odpoledních směnách, protože většina lidí chce být odpoledne doma se svými dětmi. Takže proto pracoval odpoledne, aby pro nás měl dostatek peněz. Naštěstí o víkendech zůstaval doma.
Táta byl sportovní chlap, s vypracovanou postavou, musel se ženám líbit, ale nikdy žádnou nepřivedl. Abych nebyla tak sama, tak mi asi v deseti mi koupil krásné chundeláté štěňátko zlatavé barvy, byl to zlatý retrívr. Pojmenovala jsem ho Rex, podle toho vlčáka, co hrál ve slavném seriálu Komisař Rex. Ale Rex nezůstal jen v té chundelaté kuličce a vyrostl z něj pořádný pes. Ten potřeboval venčit. Ráno ho vždy vyvenčil táta, abych se mohla připravovat, ale odpoledne a večer jsem ho musela venčit já.
Když měla sousedova fena své dny, tak to Rexe vždy dovedlo k šílenství. Pořád za ní běhal, ale i když se nenechala, stále do ní dorážel. Nepovedlo se mu to. V té době jsem samozřejmě nevěděla, co dělá, a proto jsem se zeptala paní sousedky, co to pořád dělá. Odpověděla, že až budu starší, tak to pochopím, potom vzala Lassie a odešla.
Vrtalo mi to hlavou, ale hned jak jsem přišla, osprchovala jsem se a šla spát. Druhý den, když jsem se probouzela stále mi v hlavě zůstal krásný sen. Byla jsem s tátou někde v přírodě a potom si už moc nevzpomínám, ale najednou tam bylo něco moc příjemného. Po probuzení jsem měla zvláštní pocit dole v rozkroku. Neotvírala jsem oči, myslela jsem si, že je to dozvuk snu a snažila jsem si ten sen vybavit. Bylo to divné, ještě nic takového jsem nezažila, ale z vyprávění kamarádek, jsem se dozvěděla, že mi ten pocit bude dělat dobře. Měla jsem stále zavřené oči a pocit sílil. Najednou zaklepal na dveře táta a zůstal stát jako opařený. Ten pocit vycházel z Rexova čmuchání k mému rozkroku. Táta se zeptal, co to má znamenat. Řekla jsem, že nevím. Poslal mě do koupelny, ať se osprchuju, šla jsem. Přes dveře jsem slyšela, že táta vynadal Rexovi. Jak jsem vyšla z koupelny, měla jsem na sobě jen lehký župánek, táta mezitím nachystal snídani. Usedla jsem ke stolu a první otázka zněla, co je u mě nového ve škole. Řekla jsem, že nic. Táta se na mě podíval a řekl, ať mu donesu Žákovksou knížku. Donesla jsem mu ji, přejel zběžně známky až k zadní části "žákajdy". Bylo tam sdělení o konzultačních schůzkách. Úplně jsem na to zapoměla, pod tou vzpomínkou z rána. Táta to podepsal a řekl, ať se najím. Vzala jsem topinku do ruky a jedla. Celé ráno mezi námi nepadlo ani slovo.
Až potom, co mi řekl, ať se nachystám, že pojedeme. Bydlím daleko od školy a tak mě táta vozí každé ráno autem. V autě se mě zeptal znovu na stejnou otázku jako ráno. Co to mělo znamenat s tím Rexem? Řekla jsem mu pravdu, že ráno jsem se probudila s Rexem v mém klíně. O tom snu jsem mu neřekla. Odpověděl, že si o tom musíme o víkendu promluvit. Byl pátek, škola nudná jako vždy. Když jsem jela domů autobusem trvalo to opět něco přes hodinu. Kéž by táta mohl jezdit se mnou i ze školy. To trvalo necelou půl hodinu.
No, vystoupila jsem a šla směrem domů. Když jsem vešla, přivítal mě Rex a lahodná vůně připraveného oběda, který táta dělal vždy, než šel do práce. Vařil vždy skvěle. Vyslékla jsem si bundu, ale Rex stále seděl u mých nohou, odehnala jsem ho do pokoje a šla se naobědvat. Byl pátek a zítra žádná škola, tak jsem si oběd vzala k televizi. Nic tam nebylo, až na zaheslované kanály. Byla jsem zvědavá už dlouho, co to je, ale nikdy jsem to nezjistila, protože jsem neznala kód. Najednou mě napadlo použít mé jméno. Ano, zkusím to. Postupně jsem zadávala písmena NIKOLA a zmáčkla tlačítko. Fungovalo to! Ale to, co jsem viděla mi vyrazilo dech. Byli tam muž a žena, úplně nazí. On do ní vrážel svého pindíka, ale ne takové, co jsem viděla u kluků na bazéně, ale o mnoho většího! A ta žena vzdychala. Asi jí to dělá dobře, pomyslela jsem si.
V tom jsem začala cítit ten samý pocit, co ráno. Lehké šimrání v podbříšku a takový zvláštní pocit v mém rozkroku. Samozřejmě jsem věděla, že prcinku nemám jen na čůrání, ale i na to, co dělal ten pár v televizi. Začala jsem se hladit po mých prsíčkách, které už v té době měla velikost jedna. Líbilo se mi to a tak jsem pokračovala. Začala jsem si dráždit i mou prcinku. Prstíky jsem si zajela mezi závojníčky a nahmatal poštěváček. Začala jsem prstíky kroužit až ten pocit sílil. To byl nádherný pocit! Dělala jsem si to asi pět minut, když přišel Rex. Začmuchal a vydal se k mému klínu. Začal mě olizovat kolem prcinky, to mě vylekalo a odehnala jsem ho a zavřela v pokoji. Slyšela jsem jen kňučení.
Chtěla jsem se dodělat, tak jsem přidala na intenzitě dráždění mého poštěváčku. Nechtěla jsem ztratil panenskou blánu tak brzo. Od malička jsem snila, že se ožením se svým tátou. Poslední dny jsem ale snila, že s nim ztratím poctivost, ale nevěděla jsem jak. Soustředila jsem se na televizi, kde ten pán teď strčil svého pindíka té paní do pusy a najednou vystříkl něco bílého, myslela jsem si, že se počůral. Začala jsem si dráždit poštěváček ještě rychleji, kroužila jsem prstíky až přišlo to nejnádhernější v mém životě! Byl to orgasmus. Zůstala jsem vyčerpána a ulepená od mých šťáviček na gauči v obýváku. Chvíli jsem ležela a přemýšlela o mém plánu. Pak jsem si uvědomila, že musím jít vyvenčit Rexe. Uklidila jsem nádobí, šla se osprchovat a přichystala Rexe na procházku.
Nechala jsem ho běhat po poli a honit koroptve. Asi po hodině jsem ho zavolala, že jdeme domů, přiběhl, nasadila jsem mu náhubek a vodítko a vydali se domů. Odpoledne jsem se dívala na film z půjčovny, co mi táta dopoledne půjčil. Byla to poháda o době ledové, určitě ji znáte. Uběhlo to jako voda, šla jsem večer vyvenčit Rexe. Večer jsem se vrátila, šla se osprchovat a spát. Ráno mě probudila vůně palačinek. Oblékla jsem si župánek, šla se umýt a najíst. Táta měl již vše nachystané a zrovna jedl jednu ze svých palačinek. Pozdravil mě, sedla jsem si. Řekl mi, že to, co jsem dělala s Rexem se nesmí.
A zeptal se, jestli mu něco nechci říct. Odpověděla jsem, že ne. Ale zeptala jsem se ho na to, na co mi lidi máme prcinky a pindíky. Vyrazilo mu to téměř dech a omluvil se, že na toto téma nikdy nehovořil. Ale až po snídani. Dojedli jsme, uklidila jsem nádobí, on šel do obýváku. Jak jsem přišla seděl v křesle a na stole byla velká kniha. Byla to encyklopedie o rozmnožovací soustavě u lidí. Vysvětlil mi vše, na co kluci mají pindíky, na co holky prcinky. Co se stane když kluk vystříkne bílé semeno do ženy, která nebere antikoncepci. Konečně jsem zjistila, co to bylo v té televizi. Když táta domluvil byl rád, že to má za sebou. Ale já chtěla víc. Zeptala jsem se ho, jestli mi neukáže svého pindíka. Úplně se zarazil. Podíval se na mě přísným pohledem. Řekl, že to nemůže. Dopoledne uběhlo jako voda. Opět byl vynikající oběd, byla čína. Povídali jsme si o všem možném, jen ne o tom, co jsem chtěla já. Ale i tak jsem se bavila dobře. A ještě k tomu, jsem měla plán. Po obědě jsme šli na výlet na Lysou horu. Bylo to fajn být s tátou, kterého moc nevidím, ale mám ho ráda. Večer, když jsme se vraceli, řekl, že se chce ještě stavit do restaurace na večeři. Mě to nevadilo.
Objednal klasický smažák s hranolkama a oblohou, na pití si objednal pivo dvanáctku a mě ovocný džus. Vypil asi tři piva, já několi džusů a dojedli jsme. Šli jsme domů, táta se šel osprchovat a spát. Vypadal unaveně, ale ne opile, táta totiž nikdy nepil, jen když se něco oslavovalo. Řekl, že se musí pořádně vyspat, že měl náročný týden v práci, proto ty piva. Mě to nevadilo, měla jsem opět čas pro sebe. Rex byl s námi, takže byl vyřízený a ulehl v předsíni. Já se šla vykoupat, napustila jsem si horkou vanu a přemýšlela o mém plánu. Šla jsem se dívat na televizi, asi po dvou hodinách jsem šla do postele a stále nabírala odvahu na můj plán. Kolem půlnoci jsem se vydala přichystána a dostatečně odvážná do tátovi ložnice.
Spal jako zabitý, ale pro jistotu jsem řekla, že nemůžu spát, jestli si nemůžu přilehnout. Nic, tak jsem s ním zatřepala a nic. Plán vycházel podle představ. Lehla jsem si tedy vedle táty, ležel jako vždy na zádech. Pomalu jsem mu začala odhrnovat deku až jsem dorazila k jeho trenkám, poté jsem rozsvítila mou diodovou baterku. Měla dostatek světla, ale nijak rušivý, ideální pro můj plán. Měl pořádně vypracovanou postavu, pomyslela jsem si. Pomalu a opatrně jsem mu začala stahovat trenky.
K mému překvapení neměl kolem pindíka žádné chlupy, jako ten pán v tom filmu. Byl asi hladce vyholen a nevím jestli to bylo tím, ale měl hodně velkého pindíka, i když mu nestál. Začala jsem mu ho pomalu hladit až se postavil do úctyhodných rozměrů. Měl snad dvacet centimetrů a byl hodně mohutný. Potom jsem mu začala stahovat kůžičku, jak jsem to viděla v tom filmu. Pro jistotu jsem zatřásla s tátou, ale nic.
Přiblížila jsem se k jeho pindíkovi a začala ho olizovat, nechutnal tak špatně, pomyslela jsem si, ta chuť mě hodně vzrušovala. Snažila jsem se jeho pindíka dostat do mé pusinky, ale šlo to ztěžka, nakonec jsem to vzdala a zůstala o olizování jeho žaluda. Začala jsem cítit škubání v jeho pindíkovi, tak jsem přestala lízat, ale hladila jsem mu ho rukou. A pak vystříkl.
Zajímalo by mě, co se mu v téhle chvíly zdá. Poté jsem přineseným ručníkem otřela jeho pindík, své ručky a nasadila zpět trenky a přikryla. Šla jsem do koupelny se osprchovat a vrátila se do svého pokoje. Plán vyšel ze vším všudy. Zítra tátu dostanu, pomyslela jsem si a usnula. Vstala jsem poměrně pozdě, byl už nachystán oběd. Táta vypadal odpočatě a usmíval se jako vždy. Při jídle jsme se bavili o zítřejší škole. Ještě, že je neděle, řekla jsem mu. Po obědě seděl v obýváku a poslouchal hudbu. Přisedla jsem k němu a řekla jsem mu, že jsem vděčná, za to, co mi včera řekl. Neodpověděl, jenom se usmál. Začali jsme se bávit na téma, co já a kluci. Řekla jsem mu, že nic. Žádný kluk se mi ve škole nelíbil a řekla jsem mu, že on jo. Podíval se na mě, ale ne jako vždy tím káravým pohledem, ale jiným.
Ale opět nic neřekl. Začala jsem brát věci do svých rukou. Přitulila jsem se k němu blíž, nebránil se. Dala ruku kolem jeho ramen a druhou na jeho stehno a tou rukou se přibližovala k jeho rozkroku. Začala se mu pod trenýrkama rýsovat velká boule. Teď mě ale zastavil a řekl, že to nemůže. Byla jsem zklamaná a lehla si na jeho klín.
Pak se to seběhlo hodně rychle, začal mě hladit po celém těle, vášnivě líbat na krku, potom mi sundal župánek a začal mě líbat i na prsíčkách, to byla nádhera. Dělal to vášnivě a jemně. Rukou mě hladil na mém kulatém zadečku a začínal se dostávat k mé prcince. Už mě začal dráždit prsty na prcince. Potom mě zvedla a donesl na letiště do jeho ložnice. Svlékl ze mě to jediné, co jsem měla na sobě, župánek, poté se svlékl i on.
Mohla jsem vidět v plné nádheře jeho vypracované tělo a toho jeho velkého pindíka. Začal mě jazykem dráždit na poštěváčku, dělal to tak rychle a dobře, že jsem za chvíly prožila svůj druhý orgasmus v životě. Pak přestal a nabídl mi do pusinky svého pindíka. Začala jsem ho olizovat, pak jsem mu stáhla předkožku a snažila se ho dostat do mé pusinky. Dařilo se mi to lépe než večer a za chvíly jsem měla toho jeho macka ve svých ústech.
Začala jsem jemně sát a jezdit po jeho pindíkovi, jak jsem to viděla v tom filmu. Hodně se mu to líbilo, za chvilku ho vyndal a vystříkal na mě velkou dávku semena, byla jsem postříkaná celá, prsíčka, bříško.
Zvedl mě a odnesla do koupelny, kde mě umyl a umyl si i svého pindíka, odnesl mě zpět do ložnice, položil mě na záda, pod zadeček mi dal polštářek, aby se do mě lépe dostal. Přilehl a nastavil svého pindíka k mé prcince.
Nemohla jsem se dočkat až ho do mě zasune. Řekl, že to bude ze začátku bolet, ale pak to odezní. Svým mackem mi rozhrnul mé růžové závojníčky a pomaličku vsouval do mé prcinky. Poté narazil na mou blánu, ale pokračoval pomalu dále, takže jsem ani necítila protrhnutí. Asi za minutku se dostal na mé dno. Začal pomalu přiráže, až byla moje prcinka přizpůsobena jeho velkému pindíkovi. Své přírazy začal zrychlovat a zdůrazňovat.
Šťávičky tekly ze mě proudem, takže neměl žádný problém. Asi po deseti minutách zrychlujících se a vášnivých přírazů, které doplňoval vášnivými polibky na téměř celém mém vzrušeném těle, vyndal svého pindíka a začal mi stříkat na pusinku, prsíčka a bříško. Zvedla jsem se, začal mu kouřit už povadajícího pindíka.
Olizovala jsem mu ho tak dlouhu, až nezbyl žádný zbytek semene. Poté mě odnesl do koupelny, okoupal mě, poté se osprchoval, s čímž jsem mu pomáhala. Zpět mě odnesla na naše místo soulože, vyměnil povlečení a prostěradlo a ulehli jsme vedle sebe. Probudili jsme se až ráno. Táta řekl, že dnes nemusím do školy, ale zítra už ano.
Nevadilo mi to, nachystal snídani, dopoledne probíhalo jako obvykle jeho přípravami do práce a mými do školy. Nachystal oběd, políbil mě na rozloučenou a odjel do práce. Zůstala jsem doma sama jen s Rexem a celé odpoledne jsem měla pro sebe. Ale co budu dělat? Co naplní mou nenasytnou prcinku, která chtěla to samé, co včera s tatínkem???
Musela jsem něco vymyslet…

Bylo něco po druhé hodině odpolední, když se mi v hlavě zrodil geniální nápad. Ležela jsem v obýváku na mém nejlepším gauči, kde to vlastně vše začalo. Ano bylo to krásné, vždy jsem po tom toužila, ale když nad tím teď přemýšlím, tak to nemůžu dále provozovat s tatínkem. Mohly by z toho vzniknout problémy a tatínkovi bych asi moc nepomohla… No, konec přemýšlení, jdu udělat první krok k uskutečnění mého plánu. Rex stále otravoval, ležel u mých nohou a díval se na mě svýma čokoládovýma očima. Když tak nad tím přemýšlím, kdo ví, jaké by to s ním mohlo být, ale vůbec nic o tom nevím… Nechala jsem ty myšlenky na pokoji a vydala se směrem k telefonu, který byl v obýváku na protější stěně. Zvedla jsem sluchátko a vytočila číslo. Ozval se hlas dospělé ženy, který se zeptal, kdo volá. Odpověděla jsem mu, že Nikola a potřebovala bych mluvit s Natálkou. Řekla, ať chvíly počkám. Natálka byla přibližně stejně stará jako já a byla to má nejlepší kamarádka. Ozval se jemný hlásek, který mě pozdravil a zeptal se, co potřebuji. Odpověděla jsem, že jsem byla nachlazená a zůstala jsem raději doma a jestli by se nemohla stavit a říct mi, co se dělalo ve škole. Chvíly bylo ticho a pak řekla, že nemůže, že je také nemocná. Sakra můj plán byl v pekle. Rozloučili jsme se, chvíly ještě podrbaly o dívčích věcech a zavěsila jsem. Co teď? Co budu dělat, když mi to nevyšlo? Ale téměř hned, co jsem si tyto otázky položila, našla jsem na ně odpověď. Opět jsem zvedla sluchátko a vytočila číslo. Tentokrát se ozval hrubý mužský hlas s tím, co potřebuji. Řekla jsem, že volá Nikolka a potřebuji mluvit s Míšou. Míša byla nejstarší ze třídy, měla nejvyvinutější postavu, už mnoho kluků a hlavně zkušenosti se sexem. Tedy alespoň to tvrdí. Ozval se nacvičený hlásek s pozdravem a otázkou co chci. Odpověděla jsem, že potřebuji, aby se stavila kvůli školy, když jsem dnes nebyla. Řekla, že stejně nemá nic na práci, tak proč by se nemohla stavit. Domluvily jsme se, že se staví chvíly po třetí. Skvěle! Klaplo to. Tak, teď připravím ložnici, načechrám polštáře a deky, prohřeji je termoláhvema, povlečení měnit nemusím, to udělal tatínek. Výborně, hotovo. Ještě jsem na chvíly zašla s Rexem, aby se vyvenčil a zpátky domů. Měla jsem na přípravy přes půl hodiny. Šla jsem do koupelny. Chtěla jsem si upravit mou ochmýřenou prcinku, aby vypadala svůdně a dospěle. Vzala jsem tedy tátovo holení, nový břit, namazala svou prcinku holícím gelem, aby vznikla jen tenká čárečka chloupků kolem té mé. Za deset minut jsem byla hotova a výsledek byl vynikající. Ještě se mi leskla od vody. Naštěstí si nohy a podpaží holím již od svých dvanácti, poté co se mi holky smály, kvůli tomu, že jsem chlupatá jako bobr, takže jsem se neholila proti směru růstu chloupků, abych předešla zarůstání. Teď jsem si napustila horkou vanu, vlila do ní pěnu s vůní růží a rajské zahrady. Krásně mě provoněla a zvláčněla mou kůži, byla jsem krásně hladká a voňavá. Ještě jsem použila svůj parfém, aby efekt byl dokonalý. Vlasy jsem si nesušila, jen je projela hřebenem a pak protřepala prsty, abych vypadala dospěleji, mé blonďaté vlásky vypadaly také perfektně. Vzala jsem si na sebe jen splývavý saténový župánek, který mi tatínek koupil, kalhotky jsem si úmyslně neoblékla. Nádherně chladil mé rozžhavené tělo a krásně obepínal mé vyvíjející se křivky. Bylo těsně před třetí, když jsem skončila. Skočila jsem do pokoje, abych připravila věci do školy, kvůli efektu. Za chvíly zazvonil zvonek, šla jsem otevřít. Ve dveřích stála Míša, měla s sebou jen malou kabelku a na sobě jak jinak, než vyzývavé šaty, asi aby mě trumfla, ale dneska zůstala stát jako opařená. Jen se zmohla na ahoj a já ji pozvala dovnitř. Zula se a já ji pozvala do pokoje, že ještě zajdu pro něco na pití. Vzala jsem nějaký čokoládový likér, Kofolu a minerálku, postavila vše na tácek i s potřebným nádobím a upalovala do pokoje. Míša si zrovna prohlížela můj stůl, ale ihned jak jsem vešla přestala. Zeptala jsem se, co si dá. Vybrala si minerálku, nevadí, později se to lépe rozjede. Sedly jsme si jen na zem, doprostřed pokoje, já si zatím sedla nohami v bok, aby mé tajemství nevyšlo najevo hned. Začala mi vysvětlovat, co dělali v matematice, ale mě to nezajímalo, jenom jsem dělala, že vím, o co jde a vymýšlela jsem plán. Asi po půl hodině jsem se zvedla pro likér a zeptala se, jestli nechce taky, když už tolik pije. Řekla, že bez problému. Posadila jsem se zpět, ale tentokrát nohami lehce od sebe a župánek stáhla výše, aby byla vidět část mé prcinky. Míša se zachytila pohledem a asi na pět sekund se zasekla, ale pak dělala, že nic. Nevadí, s tím se dalo počítat, zkusím to rychleji. Dolila jsem nám likér a zeptala se jí, co ona a kluci. Řekla, to co vždy. Že momentálně chodí s jedním ze střední školy a tak dále, znáte to. Uběhla asi hodinka jejího vyprávění a našeho tlachání a zjistila jsem, že když se jí líbíte, tak se s ní dá i pokecat. Ale co čert nechtěl, začal na dveře dorážet Rex. Abych ho uklidnila, musela jsem ho vzít k sobě. Lehl si k Míši a já si sedla opět vyzývavě, ale tentokrát jsem si vysunula župánek úplně nahoru, aby Míša viděla vše a já ji navnadila, dělala jsem, že nic nevím a jen hladím Rexe. Její pohled se ale už na delší dobu zastavil na mé oholené prcince. Začala se lehce vrtět a tušila jsem, že jí to asi vzrušuje, ale dále jsem se věnovala Rexovi, jen jsem jí pozorovala a já začala také vlhnout, když jsem si přehrávala můj plán v hlavě. Asi po pěti minutách mlčení se zvedla a řekla, že musí na záchod. Já se zvedla, nechala Rexe na zemi, doufajíc, že tam zůstane, a lehla si na postel nohami ke dveřím a lehce jsem je roztáhla. Míša se za chvíly vrátila, ale už jen v kalhotkách a podprsence, že jí je horko a jestli mi to nevadí. Teď nebo nikdy, řekla jsem si a zvedla se. Ona seděla na mé posteli, já se postavila před ní, sundala si župánek a zůstala stát celá nahá před ní. Řekla jsem jí, ať mi ukáže, co s ní kluci dělají. Zrudla jako rajské jablíčko a vykoktala ze sebe, že to neví, že si to vymýšlí, aby nevypadala hloupě před ostatníma holkama. No, teď vypadal hloupě přede mnou, ale já vzala osud do svých rukou. Nasedla jsem na její nohy a začala jí líbat, ona polibky opětovala. Líbaly jsme se asi minutu, když jsem zatoužila ochutnat její prsíčka, která byla uvězněna v podprsence. Rozepla jsem ji a na mě vykoukly krásné, pevné a plné dvojky. Zírala jsem, vím, že je vyvinutá, ale na čtrnáctiletou dívku byla neuvěřitelně krásná. Pokračovala jsem v líbaní, ale teď už na jejich bradavkách a prsty ji zajela do klína, který měla už pořádně vlhký. Přestala jsem jí laskat její bradavky a sundala její kalhotky. Měla úplně hladkou prcinku, ona řekla, že jí to doporučila starší sestra, že to kluci mají rádi. Začala jsem se věnovat jejímu poštěváčku, který ukrývaly už pořádně zduřelé a růžové závojníčky. Měla ho již pořádně naběhlý a na mém jazýčku jsem cítila jak pulzuje. To bylo pro mě neuvěřitelně vzrušující. Byla celou dobu pasivní, jen oplácela polibky, tak jsem jí zapojila do hry. Řekla jsem jí, ať si lehne na záda a roztáhne nohy, já jsem jí dala mou prcinku k jejím rtíkům a řekla, ať se mi o ní pěkně postará a já začala zpracovávat tu její. Začala nesměle lízat mojí kundičku od vršku až po kakaovou dírku, pak začala používat i jazýček, kterým do mě už pomaličku vjížděla. Neměla ho tak silný a hbitý jako tatínek, ale i tak to bylo neuvěřitelně vzrušující. Pak přestala a zeptala se, kde mám blánu. Řekla jsem ji prozatím, že jsem si jí sama odstranila. Pokračovali jsem dále ve své činnosti, ale ona už zrychlovala dech a přestala mě lízat a začala se jen poddávat mým pohybům v jejím klíně. Ale najednou Rex zavyl, obě jsme se strašně lekly a já ji omylem počůrala přímo do pusy, ale začala se jen smát, já jsem vzala Rexe za kůži na krku pryč a vyhodila ho z pokoje. No, pokračovala jsem v započaté práci a za minutku Míša začala řvát, že to museli slyšet všichni sousedi. Já jsem se dodělala za její pomocí také do krásného orgasmu. Bylo to nádherné odpoledne, ale bylo teprve pět hodin. Zašli jsme si společně do koupelny, zamkly jsme se. Rex jen marně dobýval dveře…


Napustili jsme si vanu, pořádně horkou vodu a moji oblíbenou pěnu do koupele, které krásně provoněla zapařenou koupelnu. Už jsme se ani neviděly v zrcadlech, bylo celé orosené, částečně i našim dechem, jelikož jsme se bouřlivě líbaly po celém těle, které po celou dobu doprovázelo hlasité kňučení za dveřmi. Sousedé si asi museli myslet, že ho týrám. Ale měl smůlu, alespoň prozatím, protože jsme ještě nevěděly, co se stane. Vlezly jsme si společně do vany, bylo nám tam hodně těsno, ale to jenom umocňovalo sílu okamžiku. Voda byla opravdu horká a moje prcinka ještě roztažená z nedávného sexu si nechtěla zvyknout na tu teplotu, ale postupně sem se oddávala polibkům Míši, tak už jsem to moc nevnímala, naopak to začínalo být příjemné. Začaly jsme po sobě házet pěnu z vany a prostě jsme blbly, pouštěly na sebe vodu ze sprchy, schválně jsem nastavila nenižší teplotu sprchy a vrhla se na Míšu a ta nic netušíc se nechala pomalu a jistě zpracovávat. V tu chvíly nám začala vadit velikost vany, neumožňovala plné manévry, ale za to to bylo neuvěřitelně vzrušující. Pomalu jsem vytahovala z horké vany sprchu, z níž tryskala ledová voda a postříkala tím Míšu. Začala nadávat a chtěla vylézt, ale po chvíly jí neskutečně ztvrdly bradavky, které se teď hrdě vyjímaly na jejích krásných, kulatých a pevných dvojkách. Nepustila jsem ji a dále jí zkrápěla rozžhavené tělo ledovou vodu, začala rychleji dýchat. Na nic jsem nečekala, zastavila vodu a pomalu jí začala opět líbat po celém těle. Slastně zavřela oči, strčila si ruce do vlasů. Já jsem se začala o ní třít svým horkým tělem a kontrast jejího ledového bříška na mém teplem mě nabudil k dalším věcem. Začala jsem vypouštět vanu a položila ji na záda, zatímco já jsem se otočila a dala jí svou prcinku před její ústa, prostě „69“ ve vaně. Zatímco voda ustupovala, pěna zůstavala, což z toho udělalo neobvyklý zážitek. Po hodině řádění ve vaně a následného osprchování se našich vytečených prcinek, jsme se vydaly do ložnice. Vše bylo dobře nachystané, jen chudák Rex musel opět zůstat za dveřmi. Lehly jsme si do vyhřátého letiště a začaly dovádět. Hrály jsme polštářovou válku, schovku pod obří dekou, hoňku kolem postele. Po těch všech aktivitách jsme lehly vyčerpané vedle sebe a povídaly si.
O všem, co jsme si při tom myslely atd. Pak najednou začal zvonit telefon, vůbec sem nevěděla, kdopak to může být, táta vždy říkal, že bych neměla zvedat telefon, tak jsem vypojila kablík z telefonu a byl klid a pokračovaly jsme dále. Bylo už po půl osmé, když jsme skončily s povídáním a rozhodly se, že se ještě pomazlíme.
Mazlily jsme se asi půl hodiny, když najednou někdo vtrhl do ložnice… Byl to táta, celý uřícený. Když vešel, ztuhl jako by ho někdo zmrazil. Řekl, že nevěděl, že tu jsme a že se omlouvá a zavřel dveře. Rychle jsme se vytratily z jeho ložnice a oblékly se u mě v pokoji. Rozloučila jsem se s Míšou dlouhým polibkem a vydala se do obýváků, kde táta seděl a poslouchal rádio. Sedla jsem si vedle něho a omluvila jsem se mu. Řekl, že to nevadí, že za to se omlouvat nemusím, že měl zaklepat.
Ale když někdo přerušil telefon, jak volal, že přijde domů dříve než obvykle, tak se vydal ihned domů, jestli se něco nestalo. Řekla jsem mu, co se stalo a omluvila jsem se mu. Vstal, šel se osprchovat, já se mezitím nachystala do školy. Po sprše šel nachystat večeři, což zažívám jen o víkendech, když je doma i odpoledne. Mezitím jsem šla do sprchy já. Šla jsem se navečeřet a povídaly jsme si o různých věcech. Pak nahodil téma, co bych řekla na to, že si domů přivede přítelkyni. Docela mě to překvapilo, ale řekl, že mě nemůže brát jako svou milenku, když jsem jeho dcera a že bude mít do smrti výčitky svědomí z toho, co mi udělal. Chyběl mu sex a mě sprostě zneužil tak, že by měl za to jít do vězení. Řekla jsem mu, že se mi to líbilo a chtěla jsem to tak, takže vůbec nemusí mít strach a že budu ráda, když bude šťastný. Usmál se a řekl, že je strašně rád, že má takovou hodnou dceru a poslal mě do hajan.
Ráno mě opět probudila vůně chystané snídaně, šla jsem se osprchovat a provést základní ranní hygienu, převlékla se do školního a šla se nasnídat. Tatínek mě pozdravil a sdělil, že někdy v tomto týdnu si přivede domů svou přítelkyní, abych jí poznala. Nebyla jsem proti. Po snídani se převlékl tatínek a už jsme jeli do školy. Vůbec se mi nechtělo, ale těšila jsem se na Míšu. Před školou jsem se rozloučila a táta jel domů. Ve škole se nic nedělo, s Míšou jsme vyměnily jen pár strohých slov, ale před koncem vyučování mi napsala dopis, ve kterém sdělovala, že mi ještě odpoledne zavolá. Nic jsem nenamítala a už jsem seděla v autobuse směřující ke mně domů. Doma jsem našla opět oběd a natěšeného Rexe, šla jsem ho vyvenčit a za půl hodiny jsem byla už doma. Očistila jsem Rexe a šla se najíst. Kolem třetí hodiny se spustila melodie na telefonu. Zvedla jsem sluchátko a ozval se Míšin hlas, že se staví před čtvrtou hodinou, jestli nemám nic proti. Ve čtyři hodiny zazvonil zvonek a já šla otevřít. Ve dveřích stála Míša, jenže dnes byla oblečena jinak než obvykle.
Měla na sobě plátěné, ale přiléhavé kalhoty, delší triko s hlubokým výstřihem a kolem ramen svetřík. Vypadala v tom tak jinak, téměř jsem jí nepoznala. Neměla ani líčení, ale přesto vypadala nádherně. Pozvala jsem jí dovnitř, ona se zeptala, jak jí to sluší, že změní svůj styl. Odpověděla jsem jí, že je nádherná. Lehce se zarděla a zula se. Pozvala jsem jí do obýváku, kde na gauči ležel Rex. Vyhnala jsem ho na zem a začaly jsme se s Míšou bavit. Do rádia jsem vložila cédečko s mými nejoblíbenějšími hity. Povídaly jsme si povídaly a najednou řekla Míša, že se chce milovat. Ale jako skutečná žena, že se jí to včera se mnou strašně líbilo, ale něco jí chybělo. A že jí večer napadlo, že by k tomu mohla využít Rexe. To, co řekla mi vyrazilo dech. Zeptala jsem se jí, jestli to myslí vážně a ona, že ano. Její sestra jí řekla, že to jednou vyzkoušela se psem a že to bylo něco neuvěřitelného, naprosto odlišné, než s muži. Strašně jí to zajímalo a tak si řekla, že dnes to se mnou prodiskutuje. Jenže já jsem nevěděla vůbec nic o tom, jak se to dělá se psem. Podívala jsem se na Rexe a ten na nás zíral svýma čokoládovýma očima, jakoby tušil, co se bude dít. Poté, co bylo asi pět minut ticho jsem se rozhodla, že jí pomůžu. Vzali jsme Rexe do koupelny, byl štěstím celý bez sebe.
Zvedly jsme toho macka do vany, kde jsme se předtím parádně vydováděly a začaly ho sprchovat. Upustila jsem studenou vodu a začala ho namáčet vlažnou vodou. Zatímco jsem mu zpracovávala vršek, Míša se uchýlila ke zkoumání jeho nádobíčka. Rex vycítil příležitost a začal se mu zvětšovat obsah jeho ochlupené předkožky. Míša ale přestala a odešla, já jsem ho domyla, osušila. On ale pokračoval dále a jak jsem mu čistila spodek, začal přirážet do ručníku. Docela mě to překvapilo, tak jsem ho odvedla do ložnice.
Tam už ležela nahá Míša s roztaženýma nohama a očekávajíc jejího nového milence. Svoji prcinku si dráždila a Rex okamžitě zavětřil. Držela jsem ho za kůži na krku a zeptala se, jestli můžu. Ona řekla, ať mu na tlapky navleču ponožky, prý kvůli bezpečnosti. Odvedla jsem ho tudíž do pokoje, navlékla mu na packy ponožky a už ho vedla zpět do ložnice. Míša už byla pořádně rozdováděna, tak jsem neváhala a pustila Rexe k ní. Rex okamžitě přistoupil k její nádherné prcince a začal jí vylizovat šťávičky. Začala jsem pomalu a jistě vlhnout, i když toto bylo něco zakázaného, možná ta touha po zakázaném ovoci mě naplňovala rozkoší. Míša začala sebou trhat a hlasitě sténat, to se na povrch dostal první orgasmus. Ale Rex nepřestával, ale naopak přidával na tempu a začal vylizovat celou prcinku i kakaovou dírku, což Míšu neuvěřitelně rozpálilo a přiznám se, že mě taky. Míša odhodila poslední zábrany a už se sápala k jeho „mužství“. Začala mu ho pomalu honit a to, co jsem uviděla mi vyrazilo dech. Z jeho předkožky vykukl dlouhý a úzký, krásně červený a lesklý pindík. A byl to opravdu dlouhán, větší než ten tatínkův, ale ne tak tlustý. Míša mu ho začala pomalu olizovat a řekla, že je to příjemně slané. Ale opět mi vyrazilo dech to, co se stalo. Rexův krásný pindík zfialověl a prodloužil se a hlavně zmohutněl, takže se z něj stal ještě větší než, co má tatínek a to s přehledem. Míšu to asi taky překvapilo, když ustala ve své činnosti, ale ne na dlouho. Pokračovala dále a Rexův pindík se dále zvětšoval, ale už ne tak jako na začátku, ale přesto.
Míša mi řekla, abych jí pod zadeček naskládala polštáře, aby měl Rex lepší přístup k její panenské prcince. Neváhala jsem a vzala dva tátovi polštáře a vsunula je Míši pod krásný kulatý zadeček. Přitom jsem zavadilo a její krásnou prcinku a neodolala. Začala jsem jí lízat podobně jako Rex, ale přidávala jsem postupně i prsty. Byla jsem v extázi, ale najednou jsem se nechala vylizovat Rexem, zatímco mu Míša kouřila jeho parádu. Byla jsem jako smyslu zbavená, když jsem se přidala k Míši a její činnosti. Když Rex začal na nás stříkat svoje řídké semínko, bála jsem se to ochutnat, tak jsem to nechala Míši vše. Ta říkala, že je to dobré, ale hned mě poprosila, abych Rexe navedla do její lasturky. Vzala jsem tedy Rexe za kůži na krknu a jeho přední nohy jsem nasměrovala mezi ruky a tělo Míši. Teď krásně vynikla její štíhlá postava s krásnými prsíčky a nádhernou lesklou prcinkou.
Ale škoda, teď jí měl Rex pro sebe. Vzala jsem tedy jeho obrovský pindík a pomalu táhla k její lasturce. Začal mi do ruky přirážet, ale to mi nevadilo. Když jsem jeho špičku navedla až ke vchodu do její jeskyňky najednou mi vyjel z ruky a tvrdě přirazil směrem k ní. A trefil se na poprvé. Míša zařvala jako tur, protože jí tím hodně nešetrně protrhl blánu, ale mu to vůbec nevadilo a dále v nezměněném tempu přirážel. Z hlasitého řvaní se přeměnilo tiché vzlykání, potom k lehkému sténání až k hlasitému vzdychání. Z její již roztáhnuté kundičky se řinula směs Rexova semene a její panenské krve. Tím zmáčela celé prostěradlo, ale asi po čtvrt hodině nepřetržitého přirážení Rex zpomalil, až se úplně zastavil.
Míša se pomalu probírala z transu, ale Rex nejevil zájem z ní vyjet. Když Míša byla ve stavu, kdy byla schopna něco říct, tak řekla, že zapoměla, že psi se při páření „svázají“. To znamená, že na psím pindíkovi se udělá velká boule, která zabrání, aby se do fenky dostali jiní psi. Zeptala jsem se, jak dlouho to trvá a ona odpověděla, že i několik hodin. To přece nevadí, táta není doma a mě to nevadí, takže klidně ať je Míša svázaná i do večera, alespoň si roztáhne prcinku a nebudou jí dělat problém žádné velikosti. Najednou začal zvonit telefon, ale po včerejšku jsem ho nechtěla opět vypojit, ještě by nás táta opět přistihl při „činu“! Tak jsem ho nechala zvonit a zůstala u Míši, se kterou jsme se věnovali svým kozičkám, krčkům a svým rtíkům…

Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.