Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Erotické porno povídky

Včera jsme se na večer šly projít s kámoškou a jejím malým jezevčíkem ke škole.Jak jsme tak šly cestičkou dál za školu tak mezi křovím postával nějakej chlápek a měl tam stáhnuté kraťase až ke kotníkům a jeho tvrdý ocas trčel úplně do vrchu.Jeho levou rukou si ho proháněl jako by tam byl sám ale přitom nás určitě musel vidět i slyšet jak tam tím směrem po cestičce kráčíme ale stejně s onanií nepřestal a spíše naopak si jej začal dráždit ještě více a v rychlejším tempu a to tak chtivě až se začal svou nestydatou prdelou nakrucovat a vystrkovat ji přímo na nás až mu ten jeho tvrdý ohon začal stříkat tu jeho bílou mrdku směrem až k nám k cestičce
Šel jsem takhle jednou do schránky a u sousedů na zahradě jsem spatřil na malou dívenku jak tam pláče.
„Děje se něco? Ublížil ti někdo?“ zeptal jsem se rozhlížeje se kolem sebe.
„Ne, všechno je v pořádku. Jen bych chtěla nanuk s vanilkou náplní a maminka ještě není doma.“
Ze spánku mě probudil jeden moc eroticky laděný sen. Moje tělo na něj také zareagovalo. Když jsem nadzvedla peřinu, zajela si rukou do svého klína zjistila jsem, že má štěrbinka je hodně mokrá a vzrušená. Přemýšlím, o čem se mi to vlastně zdálo, že to se mnou provedlo takovéhle věci.
Léto bylo na začátku a naše drahé polovičky ze sebe začali pomalu ale jistě,shazovat nadbytečné ošacení a začalí nám ukazovat svoje vnady.To znamená že mi muži začínáme sexuelně ožívat a třeba u mě se to projevuje velmi častou onanií.
Už mě bylo 16. let a už mě pomalu přestávalo bavit honit si sám svého natrčeného pindíka. Věděl jsem, že ho mám pro to, abych ho strkal holkám do kundiček, ale dosud jsem neměl žádnou příležitost. Až jednou se mě naskytla a tak jsem ji využil dokonale. Zdeničku, 13. a půlletou dcerku našich sousedů jsem znal od malička a dost jsem s ní kamarádil, ale dříve mě nikdy nenapadlo, že bych ji měl přimět k tomu, aby mě svoji lasturku ukázala, až tehdy.
Přiběh co píšu se stal nedávno takže jsem ještě pořád plný vzrušení a touhy se ji znovu dostat na tělo. Vím jak se čte blbě ten začátek ale všechny okolnosti se musí znát aby sem Vás zatáhl přesně do děje ... jsem Michal a za chvilku mi bude 20 roku což je už docela věk na to abych si trochu užil v posteli s pěknou a nadrženou holkou. Mám vysportované tělo takže jsem přitažliví bohužel nechodím na diskotéky protože je nemám moc v oblibě tak asi proto jsem neměl delší dobu pořádnou příležitost si to pekelně rozdat s nějakou kundičkou ... a navíc ted jsou vánoční prázdniny, tak by se podniknout něco dalo, když nemusím blbákovat do večera v práci. Přes internet jsem se seznámil s holkou z nedalekého města tak sem si řekl proč to s ní nezkusit byla o rok mladší než já což bylo pro mě super varianta protože jsem měl samé starší holky tak by to mohla být příjemná změna. Tak jsem prostě na nic nečekal a zkusil jsem ji navrhnout místo kde by jsme se mohli sejít. Pro mě nebyl problém přijet. Máme dvě auta, takže si nikdo ani nevšimne že jedno je pryč tak se jelo protože hned po tom co jsem napsal sms mi přišla kladná odpověď. Byl jsem celý bez sebe štěstím a začal se chystat. Dal jsem si sprchu a prostě se připravil abych udělal aspon dobrý dojem a jelo se.
Posledni komentare
07.06.2016 20:13:47: Jaká slova ... Wow, skvělý nápad :-! nebankovní půjčka kolín
07.06.2016 18:20:06: Váš nápad je geniální ;-) pujcky inzerce
Příběh, který vám budu vypravovat se mi stal před několika léty v době, kdy jsem začala chodit do na střední školu..


V září jsem začala chodit do prvňáku místního gymnasia. V humanitní třídě byli jen dva kluci a zbytek samé holky. Protože jsme se vesměs už znaly a protože jsme byly moc ukecané, tak za měsíc jsme o sobě věděly skoro všechno. To co jsem se o holkách a jejich sexuálním životě dozvěděla mě překvapilo. Protože jsem před holkami nechtěla vypadat jako nezkušená husa, tak jsem jim neprozradila skutečnou podstatu věcí, ale „krmila“ jsem je smyšlenými historkami o mých nesčetných milostných dobrodružstvích. Protože jsem jim to podávala asi dost přesvědčivě (vše bylo vyčteno z erotické literatury), tak je nenapadlo mi nevěřit. Dá se říci, že po mě neustále vyžadovaly, abych jim vyprávěla další a další prožité sexuální zážitky.
Posledni komentare
19.03.2016 05:12:16: něco, co tam norem. ??? Psc praha 7
1  
2  
3  
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.