Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Některé ženy ho odmítají, jiné tvrdí, že při něm zažívají úžasný orgasmus. Zkrátka sto lidí, sto chutí. O žádné jiné sexuální praktice nepanuje toliko pověr a nedorozumění...
Pro některé páry je anál běžnou praktikou, pro jiné je něčím nepředstavitelným. Anál není žádnou novinkou dnešní zhýralé doby. Tato praktika je známá lidstvu už tisíce let a nestyděli se za ni ani starověcí Egypťané, Řekové a další vyspělé civilizace
Posledni komentare
06.08.2013 16:33:26: jeto každeho vec ale měla byse dodržovat higijena

Měření penisu

Nejpodstatnějším ukazatelem, který ukáže, jestli tento návod funguje jsou určité odměřené rozměry penisu na začátku a potom v průběhu intenzivného tréninku. I mírný nárůst dokáže hodně dobře namotivovat a je tedy určitě dobré vést si podrobné měření v průběhu tréninkového programu. Velmi podstatné při měřeních je nelhát sám sobě a nepřehánět zapisovaní údajů. Lhali byste jen sami sobě a při porovnávání s novými výsledky byste mohli být zbytečně zklamaní a demotivovaní. Jak se už zmiňovalo, penis není sval a proto jeho růst je podstatně pomalejší než růst svalů, které se v případě potřeby dokáží velmi rychle přizpůsobit. Hlavně neočekávejte, že se výsledky dostaví hned po prvním dnu, to takhle nefunguje. Je třeba být trpělivý a výsledky se určitě dostaví. Věřte mi! Měření se doporučuje jednou za měsíc, jeikož jsou potom nárůsty největší.

Měření si je třeba zapisovat a měřit 4 různé délky:

  1. Délku penisu v erekci s přitlačením o kost
  2. Šírku penisu v erekci
  3. Délku v ochabnutém stavu
  4. Šírku penisu v ochabnutém stavu

Šírka se měří v nejhrubším místě penisu. Sami uvidíte, že po pár dnech budete citít nárůst. Tyto měření Vám pomůžou ten nárůst vidět i v číselné podobě.
V případě, že Vám tato příručka stačit nebude, můžete požádat o rozšířenou příručku, ve které jsou videa cviků pro lepší pochopení. Každý takový zájemce dostane přístup do fóra, kde mají přístup jen členové, kteří si tam mohou vyměňovat svoje zkušenosti a mohou přispívat se svými výsledky.

Posledni komentare
07.06.2016 20:51:34: V гониво ;-) trh půjček bez registru
16.06.2015 15:44:29: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. Napište mi do PM. [:tired:] ...
06.08.2013 16:25:55: jato neřeším narost tak jakypak cavyky
17.06.2013 16:01:33: JJ cviky jsou na zvětšení penisu asi nejlepší, možná i v kombinaci s prášky. Dost informací nájdete ...

Dobrý den,

Dostal se vám do rukou speciální tréninkový plán pro zvětšení a posílení vašeho penisu. Znovu chceme zopakovat, že v tomto programu vám nenabízíme to, že z ničeho nic se vaše velikost zvětší na dvojnásobek. K tomu, abyste dosáhli reálných dosažitelných výsledků, je nutné i vaše přičinění a vaše motivace. My se vám pokusíme nabídnout efektivní způsob, jak dosáhnout znatelných změn již za první týden.

Posledni komentare
07.06.2016 21:08:25: Váš názor, tento váš názor :-? rychlá půjčka bez příjmů
Každou vzruší něco jiného, každá je jinde citlivá a každé vyhovuje masturbace rukou. Přinášíme tipy, které by ji mohly rozehřát natolik, že už si nebude nic jiného přát.
Posledni komentare
12.08.2013 10:20:23: MASTRUBUJI TAK ZE HO UHOPIM U KORENE A JEDUPO PENISU JELIKOSNEMA PRDKOSKU JE TO SKVELE TRUJEN ZALD P...
Každou vzruší něco jiného, každá je jinde citlivá a každé vyhovuje masturbace rukou. Přinášíme další tipy, tentokrát maximálně vlhké, které by ji mohly rozehřát natolik, že už si nebude nic jiného přát.
Posledni komentare
18.03.2016 23:29:31: Velmi hood!!! 5+ :-x Far cry 4 download for pc
16.06.2015 12:55:21: Chytrý chlap. Отвертелся. :-P rychla online pujcka
Masturbace je základem zdravého sexuálního života. Jsme při ní většinou sami, a tak můžeme dokonale poznat své tělo a zjistit, jaké pohyby nám vyvolávají ty správné pocity slasti. Některé ženy mají s masturbací problémy, protože jsou vybaveny nedostatkem informací o svých genitáliích a sex jim z různých důvodů připadá nepřirozený. Naštěstí se však dá i masturbace naučit!
Sexuální hračky vám můžou hodně pomoci. Poskytují mnohem silnější stimulaci pohlavních orgánů než zvládnou naše ruce a pomáhají rozvinout sexuální fantazii. Sexuologové také doporučují používání vibrátoru ženám, které mají problém s dosažením orgasmu, jako jeden z nejdostupnějších a nejúčinnějších způsobů, jak mít orgasmus. Vibrátory dokážou pomoci i těm, kteří se někdy stali obětí sexuálního napadení, aby si znovu vytvořili zdravý vztah k sexu.
Posledni komentare
07.06.2016 22:29:13: Omlouvám se za to, že вмешиваюсь... Jsem zběhlý v této věci. Pojďme diskutovat. ??? credit portál pů...
07.06.2016 21:18:16: Nevěřím vám :-D online pujcky smržovka
18.03.2016 23:17:14: Souhlasím! smiley${1} Parkovací senzory vw golf 7
18.03.2016 22:17:02: Tak se stane. Můžeme popovídat na toto téma. smiley${1} Borderlands 2 pc
Plodnost muže se odvíjí od počtu, pohyblivosti a kvality jeho spermií. Doposud šly tyto hodnoty zjistit pouze na základě stanovení spermiogramu - mikroskopickým vyšetření vzorku spermatu. Podle nového výzkumu lze plodnost muže zjistit i pomocí vzdálenosti mezi genitáliemi a konečníkem muže. Tzv. anogenitální vzdálenost (AGD) je dle vědců spolehlivým ukazatelem množství a kvality spermií.
Jak masturbovat?

Mnoho mužů přijde na masturbaci náhodou, když si např. třou nebo umývají svůj penis, a ono je to tak příjemné, že nepřestanou až dokud nedosáhnou orgasmu, ze kterého můžou být poprvé i trochu překvapeni.

Samovyšetření varlat je jednoduchá metoda, která vyžaduje jistý cvik, ale není nijak složité se naučit správný postup prohmatání varlat, který zvládne každý mladý chlapec a muž. Nevyžaduje zvláštní vzdělání ani prostor a čas. Tato metoda by měla být součástí osobní hygieny každého mladého muže.
Posledni komentare
07.06.2016 20:36:48: není vůbec souhlasit s předchozí zprávou 8-O půjčka z firmy
07.06.2016 19:44:06: To je nereálné!!!! 8-O půjčka poptávka
18.03.2016 19:51:40: Věřím, že je to velmi zajímavé téma. Doporučuji to probrat tady nebo v PM. [:tired:] Všechny hry na ...
16.06.2015 16:11:42: офигенно! 8-) online nebankovni pujcky
Ruce, ústa a jazyk = snad nejlepší způsob, jak uspokojit muže orálním sexem. Jinými slovy, ústa ženy jsou ideální pro stimulaci žaludu mužova penisu, zatímco její ruce výborně stimulují úd a varlata. Kombinace sání a lízání s hlazením a mazlením je pro muže nesmírně příjemná.
Posledni komentare
07.06.2016 19:52:01: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. :-( půjčka v insolvenci rece...
Existuje mnoho lidí, kteří dají přednost orálnímu sexu před pohlavním aktem samotným. Proč?

Co si budeme povídat kombinace práce rukou, úst a jazyka je nejcitlivějším způsobem, jak partnera uspokojit. Pro muže je přijímání orálního sexu tak příjemné, že ho někteří muži mají raději než pohlavní styk.

Povídání o masturbaci. Kde se tento fenomén vzal a jak se na něj v historii pohlíželo.Onanie nebo masturbace je dnes celkem běžnou součástí života a nikdo už se nad ní nepohoršuje. Když není po ruce přitažlivý protějšek ani dostatečný finanční obnos, jak si nějaký protějšek opatřit, holt sáhneme si sami na své erotogenní zóny a pohlavní orgány a uděláme si dobře bez cizí pomoci. Vlastní ruce máme k dispozici vždy.

Posledni komentare
07.06.2016 19:33:01: Také, že budeme dělat bez vašeho pozoruhodné myšlenky 8-) rychlá online pujcka planá
16.06.2015 15:32:10: Doufám, že zítra se bude... :-! rychla pujcka do vyplaty 2013
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.