Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Cviky na zvětšení penisu

Měření penisu

Nejpodstatnějším ukazatelem, který ukáže, jestli tento návod funguje jsou určité odměřené rozměry penisu na začátku a potom v průběhu intenzivného tréninku. I mírný nárůst dokáže hodně dobře namotivovat a je tedy určitě dobré vést si podrobné měření v průběhu tréninkového programu. Velmi podstatné při měřeních je nelhát sám sobě a nepřehánět zapisovaní údajů. Lhali byste jen sami sobě a při porovnávání s novými výsledky byste mohli být zbytečně zklamaní a demotivovaní. Jak se už zmiňovalo, penis není sval a proto jeho růst je podstatně pomalejší než růst svalů, které se v případě potřeby dokáží velmi rychle přizpůsobit. Hlavně neočekávejte, že se výsledky dostaví hned po prvním dnu, to takhle nefunguje. Je třeba být trpělivý a výsledky se určitě dostaví. Věřte mi! Měření se doporučuje jednou za měsíc, jeikož jsou potom nárůsty největší.

Měření si je třeba zapisovat a měřit 4 různé délky:

  1. Délku penisu v erekci s přitlačením o kost
  2. Šírku penisu v erekci
  3. Délku v ochabnutém stavu
  4. Šírku penisu v ochabnutém stavu

Šírka se měří v nejhrubším místě penisu. Sami uvidíte, že po pár dnech budete citít nárůst. Tyto měření Vám pomůžou ten nárůst vidět i v číselné podobě.
V případě, že Vám tato příručka stačit nebude, můžete požádat o rozšířenou příručku, ve které jsou videa cviků pro lepší pochopení. Každý takový zájemce dostane přístup do fóra, kde mají přístup jen členové, kteří si tam mohou vyměňovat svoje zkušenosti a mohou přispívat se svými výsledky.

Zahřátí

Jádro celého tréninkové programu se skládá ze čtyř cviků, které působí různě a jejich zkombinováním se dá dosáhnout mnohem lepších výsledků. Cvičit je potřeba pokud možno každý den a vždy před cvičením je ESENCIÁLNĚ nutné zahřátí penisu. Na to psolouží velmi dobře kousek látky nomočené do vřící vody. Takto namočená látka se potom přiloží na penis a varlata. Je třeba ji ponechat cca minutu-dvě než necítite, že je penis uvolněný a připravený na cviky. Pokud ještě ne, stačí tento úkon zopakovat. Tímto se zabrání i jakýmkoliv zraněním. Také je vohdné tento úkon dělat nejen před cvičením, ale i po cvičení. Tím se zase urychlí proces hojení a přestavení zničeních buněk. Jako doplněk zahřívání se může používat i krém Largo, který by měl růst a obnovu buněk podpořit. Najdete ho například tady -> Krém Largo

Cvičení dlouhý penis

Jako při každém cviku, i při tomto je podstatné, aby byl penis zahřátý a připravený pomocí vřící mokré látky, jako to bylo popsané v předcházejícím odstavci. Tento cvik se dělá s penisem v ochabnutém stavu. Je to v prvé řadě náročné, ale i méně nebezpečné dělat tento cvik při erekci.
Chyťte penis za žalud nebo těsně za ním a potom jej natáhněte přímo před Vás, takto jej držte cca 10-15 sekund. Měli byste cítit pnutí v penisu. Opakujte tento úkon 3-5x a vždy po takové mini sérii nechejte svému penisu trochu oddychu a pomasírujte žalud, aby se obnovila normální cirkulace. Po oddychu chyťtě penis stejně a natáhněte ho stejně, ale tentokrát ne přímo před Vás, nábrž do boku. Nejprve do jednoho a potom do druhého. Samožřejmě s oddychem po mini sérii. Určitě s ničím nespěchtejte, mohli byste si způsobit nežádaná zranění. Dělku cvičení můžete určovat buďto počtem opakování nebo trváním samotného cvičení. To je inviduální. Samožřejmě potom přidávejte opakování nebo prodlužejte samotné cvičení.


Cvičení dlouhý penis

První cvičení na objem

Toto cvičení je nejpodstatnější cvičení této příručky. Přišly na něj dávné kultury, když penis byl znakem síly a tímto způsobem si ho zvětšovaly. Podstatou tohoto cviku je zesílit a ztvrdit penis. Toho se docílí nahnáním většího objemu krve do topořívých tělísek jako normálně. Tím se zvětší a když se postupně obnoví, budou schopné zadržet více krve a tím pádem se v konečném důsledku penis zvětší.

Před jeho začátkem je ideální udělat zahřátí. Nejvhodnější je použití nějakého lubrikantu, celý cvik to podstatně ulehčí. Při tomto cviku je potřebné dosáhnout erekci, ne úplnou, ale částečnou. Při úplne vyzkoušejte, že to jde, ale je to bolestivé. Proto se to dělá s částečnou. Uchyťte penis ukazovákem a palcem tak, jako kdybyste chtěli ukázat znak ok u kořene. Teď jezděte s touto rukou až k žaludu a sami ucítíte, jak se Vám penis naplňuje a to je cílem tohoto cviku. Když jste s rkou až na konci, tak druhou rukou uchyťte penis znovu na kořenu a opakujte cvik tentokrát s druhou rukou. Je podstatné, abyste stále některou rukou drželi penis a nepouštěli ho. Když jste s pravou rukou u žaludu, tak tou levou akorát začínáte na kořeni a stejně opačně.


První cvičení na objem

Druhé cvičení na objem

Při tomto cviku je taky potřebný penis v částečné erekci. Lubrikant pomůže také. Chyťte penis levou (pravou pro leváky) rukou u kořene (OK znak) a držte ji mírně na místě, tím by se mělo proudění krve ustálit a poloerekce by měla vydržet. Pravou (levou pro leváky) rukou chyťte penis hned nad levou (pravou pro leváky) a posouvejte pomalu k žaludu (při tomto cviku nespěchejte - jedno opakování má trvat okolo 2-3 sekund a potom zpět). Tak udělejte několik opakování.


Druhé cvičení na objem

Cviky na lepší kontrolu,lepší ejakulaci a erekci

Tento cvik je velmi jednoduchý. Nejlepší je na něm to, že ho můžete dělat kdekoliv. Zkuste při močení zastavit proud moči. Ano, přešně ten sval slouží na lepší kontrolu nad erekcí a ejakulací. Zkuste stlačit tento sval i mimo močení a držte ho stlačený 3-5 sekund. Pomocí hodně opakování se dá podstatně zesílit a tím podstatně zlepšit sexuální život. Doporučuje se začít s 50 opakování. Počet postupně zvyčujte. Dělejte to vždycky když můžete. V čekárně, ve škole, v práci... Kdekoliv


Poslední komentáře
07.06.2016 20:51:34: V гониво ;-) trh půjček bez registru
16.06.2015 15:44:29: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. Napište mi do PM. [:tired:] ...
06.08.2013 16:25:55: jato neřeším narost tak jakypak cavyky
17.06.2013 16:01:33: JJ cviky jsou na zvětšení penisu asi nejlepší, možná i v kombinaci s prášky. Dost informací nájdete ...
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.