Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Cviky na zvětšení penisu

Dobrý den,

Dostal se vám do rukou speciální tréninkový plán pro zvětšení a posílení vašeho penisu. Znovu chceme zopakovat, že v tomto programu vám nenabízíme to, že z ničeho nic se vaše velikost zvětší na dvojnásobek. K tomu, abyste dosáhli reálných dosažitelných výsledků, je nutné i vaše přičinění a vaše motivace. My se vám pokusíme nabídnout efektivní způsob, jak dosáhnout znatelných změn již za první týden.

CVIČEBNÍ PROGRAM PRO ZVĚTŠENÍ PENISU

Než přejdeme k samotnému programu, je nutné si vytyčit cíle, které vás budou programem provázet:

 

1) Jakých výsledků chcete dosáhnout – ujasněte si, zda chcete váš penis zvětšit, posílit, nebo jen udržet v dobré kondici.

2) Kolik času můžete cvičení věnovat – další bodem je, ujasnění si, jestli cviky budete provádět každý den, či jen občas a dále s jakou intenzitou (desetiminutovka nebo hodina cvičení).

3) Kdy a kde budete cviky provádět – tato věc je nutná proto, abyste ve vašem cvičení měli nějaký ustálený režim, který tak nebude možné narušit. Př.: Budu cvičit každý den, předtím než půjdu spát. Budu cvičit každé ráno, předtím než půjdu snídat. Pokud máte v těchto věcech jasno, jste na dobré cestě za skvělými výsledky.

 

ČÁST PRVNÍ – ROZCVIČKA

 Časová náročnost: 2-4 minuty. Ačkoli samotný penis není sval (je tvořen topořivými tělísky a houbovitou tkání), je nutné ho před cvičením zahřát. Zabrání se tak vzniku případných zranění. - Vezměte si kousek látky, či látkový kapesník a namočte ho v horké vodě. - Přiložte ho na penis a varlata. - Přiloženou látku nechte působit 1-2 minuty – měli byste cítit, že váš penis se uvolňuje. - V případě potřeby ještě jednou zopakujte.

TIP: Rozehřátí je možné i během vaší koupele, či sprchy. Stačí váš úd nechat zahřát v horké lázni.

ČÁST DRUHÁ – CVIČENÍ

Časová náročnost: individuální, záleží na intenzitě a množství opakování jednotlivých cviků. Průměrný čas se pohybuje okolo 10-20 minut.

CVIK 1 Tento cvik vám pomůže zvětšit délku vašeho penisu a současně také ještě prohřát, před dalšími cviky. - Penis musí být v ochablém stavu – při erekci by byl tento cvik nepřiměřeně náročný a nebezpečný. - Chyťte penis v oblasti žaludu. - Nyní ho opatrně natahujte přímo před vás – setrvejte v této pozici alespoň 10-15 vteřin (ve vašem penisu byste měli cítit mírné pnutí). - Povolte a odpočiňte si – penis můžete i lehce promasírovat. - Nyní cvik opakujte 3x – 5x.

TIP: Místo natahování penisu jen do směru před vás můžete vyzkoušet i natahování ve směru do stran. Dosáhnete tím ještě efektivnějších výsledků.

CVIK 2 Cvik je podobný jako předešlý, ale je již náročnější. Opět je určen pro stimulaci délky vašeho penisu. - Penis je ve stavu ochablosti. - Stejně jako v předchozím cviku, uchopte pravou rukou penis v oblasti žaludu. - A nyní, druhou rukou penis uchopte přímo u kořene. - Pravou rukou (v té, jejíž prsty obepínají žalud) táhněte směrem dopředu. - Vydržte opět 10-15 vteřin, ucítíte pnutí. - Po pauze 3x-5x opakujte.

TIP: Nepřeceňujte své síly. Pokud by vás při vykonávání cviku cokoli bolelo, povolte a dostatečně si odpočiňte před jeho opakováním.

 CVIK 3 Nyní vás čeká cvik, který vám pomůže zajistit objem. - V tomto cvičení by měl být penis opravdu zahřátý. - Pro ulehčení je možné i použít trochu lubrikantu, příp. slin. - Nyní dostaňte penis do stavu částečné erekce. ( Ne úplné erekce! Bylo by to bolestivé!). - Ukazováčkem a palcem pevně obemkněte penis u kořene. - Nyní pomalu posunujte ruku (i s obemknutými prsty) směrem k žaludu – ucítíte, jako by se vám penis plnil. - cvik ve třech až pěti sériích opakujte.

TIP: Pro větší účinek vyzkoušejte i to, že po tom co vaše jedna ruka dojede nahoru k žaludu, vaše druhá ruka stejným způsobem uchopí penis u kořene a začne se pohybovat směrem nahoru.

 

CVIK 4 Následující cvik je opět podobný jako předchozí, ale je mnohem účinnější. - Penis by měl být stále ve stavu částečné erekce. - První rukou obemkněte prsty (stejně jako v předchozím) penis u kořene. - Druhou rukou udělejte to samé, kousek nad první rukou. - Nyní, pomalu a opravdu opatrně pohybujte rukama směrem nahoru k žaludu. - Cvik je náročnější, proto si odpočiňte a až poté opakujte.

CVIK 5 Tento jednoduchý cvik vám pomůže zpevnit váš penis. Bude mnohem tvrdší a vyhnete se předčasné ejakulaci. - Přivoďte váš úd do stavu erekce. - Zatínejte a povolujte svalstvo, jako byste zadržovali močení. - Dejte si pozor, ať nezatínáte ostatní svaly (břišní, stehenní). - Při zatnutí se snažte vydržet alespoň 5 vteřin – po nějaké době můžete zvýšit na 10 vteřin. - Proveďte 5x-10x dle vašich sil. - Sérii můžete po krátké přestávce opakovat.

TIP 1: Pokud máte dostatek sil, můžete použít i závaží – např. ručník.

TIP 2: Tento cvik můžete praktikovat i v průběhu dne, avšak bez erekce nebude mít takový účinek.

ČÁST TŘETÍ - ZÁVĚREČNÉ PROTAŽENÍ

Časová náročnost: okolo 5ti minut. Po cvičení je nutné opět přivést penis do klidného stavu. Proto si dopřejte buď teplou lázeň, nebo pokud potřebujete zklidnit vaši erekci, použijte studenou sprchu.

Cviky můžete libovolně kombinovat, provádět v sériích, či některé úplně omezit. Doporučujeme cviky provádět každý den a to alespoň po dobu 6 měsíců a více. Již po týdnu cvičení byste měli zaznamenat zlepšení vaší erekce a po 14 dnech mírné zvětšení. Proto buďte trpěliví a vytrvejte. Vaše sebevědomí se zvýší a vaše sexuální výkonnost bude stoupat.

Děkujeme za váš čas a přejeme mnoho úspěchů !

 

Poslední komentáře
07.06.2016 21:08:25: Váš názor, tento váš názor :-? rychlá půjčka bez příjmů
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.