Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Jak jí to nejlépe udělat rukou II

Každou vzruší něco jiného, každá je jinde citlivá a každé vyhovuje masturbace rukou. Přinášíme další tipy, tentokrát maximálně vlhké, které by ji mohly rozehřát natolik, že už si nebude nic jiného přát.

Tip č.4

Voda nad zlato
Jediná věc, kterou potřebujete, je dostatek času a vana či whirlpoolka. Předpokládáme, že vaše vana bude vhodně zformována tak, aby se partnerka vsedě mohla podsunout zadečkem pod vodovodní kohoutek.
Pro začátek je dobré pouštět pouze mírně tekoucí pramínek a postupně přidávat tlak vody. Ujistěte se, že voda není příliš horká, protože není nic nepříjemnějšího, než ji opařit kočičku.
Můžete také zkusit další variantu - ucpat palcem výtok z potrubí tak, aby stříkající proud vody směřoval na její poštěváček a masíroval ji ho.

Tip č.5

Masáž sprchou
Jestliže máte doma masážní sprchu, je to ideální nástroj pro vodní radovánky a zároveň skvělý pomocník pro její orgasmus. Sprcha umožňuje přesné nastavení proudu vody, pulsování víření, takže s tímto nástrojem můžete hodně experimentovat a sami uvidíte, jaké kombinace jsou pro ni nejpříjemnější.
Opět si nastavíte tlak a teplotu vody, která ji bude vyhovovat. Vyzkoušejte si také studenou vodu a uvidíte, že i ta ji může přinášet jiné a zajímavé pocity vzrušení, než když používáte teplou vodu.

Rada na závěr!

Ať už ve vodě nebo na souši, nejlépe ji to stejně uděláte rukou v případě, že budete mluvit a radit se s ní. Proto odhoďte ostych, nechte se navigovat, nechte si (v tomto případě) i poroučet – protože vás čeká největší odměna – její orgasmus!

Poslední komentáře
18.03.2016 23:29:31: Velmi hood!!! 5+ :-x Far cry 4 download for pc
16.06.2015 12:55:21: Chytrý chlap. Отвертелся. :-P rychla online pujcka
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.