Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Jak jí to nejlépe udělat rukou

Každou vzruší něco jiného, každá je jinde citlivá a každé vyhovuje masturbace rukou. Přinášíme tipy, které by ji mohly rozehřát natolik, že už si nebude nic jiného přát.

Tip č.1

Zakružte si
Vezmete vaše první dva prsty (ukazováček a prostředníček) a umístěte je přes vrchol jejího klitorisu. Pak začnete pohybovat prsty po klitorisu v přibližně kruhové nebo oválné dráze, jako byste rozmazával krém. Můžete snadno měnit rychlost a tlak., podle toho, jak partnerka bude sténat. Abyste u ní docílily správného a příjemného účinku, doporučujeme prsty a poštěváček zvlhčit olejíčkem a nebo lubrikačním gelem – možná vám „umře“ blahem.

Tip č.2

Základ je válení
Když uchopíte ukrytý klitoris mezi palec a ukazováček, můžete začít s pomalým jemným válením mezi prsty. U žen se jedná o základní princip jejich vlastní masturbace. Postupně přidáváte na rychlosti a tlaku tak, aby ji pocity se vzrůstajícím vzrušením byly co nejpříjemnější.

Tip č.3

Poklepávejte – třeba vás pustí dovnitř
Použití této techniky je velmi individuální, některé ženy velmi rajcuje a jiným může být celkem nepříjemná. Ale za zkoušku to stojí. Levou rukou roztáhněte malé stydké pysky tak, aby se klitoris co nejvíce odkryl a vystoupil. Pak s vaším ukazováčkem na pravé ruce, začněte lehce poklepávat na poštěváček. To vyústí ve velmi lahodný pocit, který vzrůstá až do bodu, kdy blížící se orgasmus nelze zastavit.

NÁŠ TIP!

Kombinujte…
A pokud jí i tohle je málo, pak zvolte kombinaci. Prsty vaší jedné ruky stimulujte klitoris tak, jak to má partnerka nejraději. Prsty druhé ruky nasměrujte na poševní vchod a podle potřeby zaveďte dva nebo tři do vagíny. Různými kombinacemi můžete dosáhnout nespočetných orgasmů, po kterých vás přítelkyně nepustí z postele.

Poslední komentáře
12.08.2013 10:20:23: MASTRUBUJI TAK ZE HO UHOPIM U KORENE A JEDUPO PENISU JELIKOSNEMA PRDKOSKU JE TO SKVELE TRUJEN ZALD P...
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.