Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Jak masturbovat: Manuál pro ženy

Masturbace je základem zdravého sexuálního života. Jsme při ní většinou sami, a tak můžeme dokonale poznat své tělo a zjistit, jaké pohyby nám vyvolávají ty správné pocity slasti. Některé ženy mají s masturbací problémy, protože jsou vybaveny nedostatkem informací o svých genitáliích a sex jim z různých důvodů připadá nepřirozený. Naštěstí se však dá i masturbace naučit!
Jsou ženy, které dosáhnou orgasmu jen při klitorálním dráždění, jiné naopak preferují stimulaci bodu G, po níž se zaručeně dostaví vaginální orgasmus. Nemůžeme tvrdit, že ten či onen způsob masturbace je špatný a jiný zas správný – každému zkrátka vyhovuje něco jiného.
Tady si můžete přečíst pár tipů, jak masturbovat:
Doporučovaný čas na masturbaci: 30 minut až několik hodin

1.Dostaňte se do správné nálady

Nejdřív se na masturbování připravte psychicky. Odpočiňte si, relaxujte – zajděte si třeba na uvolňující masáž, pusťte si oblíbenou hudbu, pravidelně dýchejte a nemyslete na žádné stresující okolnosti jako je hromada nevyžehleného prádla nebo nedokončený pracovní projekt. Zajistěte si soukromí – vypněte mobil, zamkněte dveře, pošlete děti na hlídání k babičce. Svlékněte se a pohodlně se usaďte. Většina žen dává přednost klasické poloze, kdy leží na zádech s roztaženými nohy a chodidly na zemi. Najděte si takovou polohu, v níž se budete cítit co nejvíc uvolněná.

2.Dejte prostor fantazii

Přehrajte si v hlavě všechny vzrušující představy. Povoleno je vše, jen žádné zábrany! Klidně si představte, jak vás ve výtahu surově pomiluje váš soused, pokud se vám tato představa líbí. Nebo si pusťte porno, prolistujte si erotický časopis nebo si přečtěte pořádně peprnou erotickou povídku.

3.Prozkoumejte všechny části vašeho těla

Rukama si projíždějte své tělo, hlaďte se, dotýkejte a věnujte se hlavně těm nejcitlivějším místům. Prohlédněte si své genitálie v zrcadle, laskejte je při tom a dívejte se, co vám dělá dobře. Objevujte svou vaginu tím, že se budete dotýkat poševní ho vchodu, stydkých pysků i klitorisu.

4.Dotýkejte se venku i uvnitř

Použijte jeden nebo dva prsty a hlaďte si svou vaginu nejdřív zvenku. Zaměřte se hlavně na klitoris. Vyzkoušejte různé pohyby, střídejte tlak a rychlost. Přejíždějte prsty po klitorisu nahoru a dolů, ze strany na stranu nebo jimi kružte. Zkuste využít ke stimulaci i svou dlaň nebo klouby. Pak zasuňte prsty dovnitř a pohybujte jimi tak, jak je vám to příjemné.

5.Ovládejte vzrušení

Naučte se zvládat sexuální vzrušení. Nejdřív ho vyvolejte soustavným drážděním, a až budete mít pocit, že se blíží orgasmus, zpomalte nebo dočasně pozastavte masturbování. Vnímejte, jak na to reaguje vaše tělo. Zjistíte tak, jaké tempo je pro vás nejpříjemnější, kdy potřebujete zpomalit nebo zrychlit.

6.Zhluboka dýchejte

Nezadržujte dech, naopak pravidelně a hluboce dýchejte – to pomáhá uvolnit sexuální energii. Přidržte si pánev, rytmicky stahujte a povolujte poševní svaly. Pokud chcete, zapojte do hry vibrátor či dildo.

7.Zdolejte vrchol

Jestli cítíte, že se blíží orgasmus, nepřestávejte se stimulací a drážděte genitálie i během první orgasmické vlny. Výbuch je za vámi, ale když budete dál uspokojovat své tělo, měly by se dostavit ještě další momenty rozkoše. Čím víc budete trénovat, tím víc různých orgasmů prožijete. A nic si nedělejte z toho, pokud se vám to nepodaří napoprvé.

Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.