Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Jak si zpříjemnit masturbaci

Sexuální hračky vám můžou hodně pomoci. Poskytují mnohem silnější stimulaci pohlavních orgánů než zvládnou naše ruce a pomáhají rozvinout sexuální fantazii. Sexuologové také doporučují používání vibrátoru ženám, které mají problém s dosažením orgasmu, jako jeden z nejdostupnějších a nejúčinnějších způsobů, jak mít orgasmus. Vibrátory dokážou pomoci i těm, kteří se někdy stali obětí sexuálního napadení, aby si znovu vytvořili zdravý vztah k sexu.
Vibrátor patří k nejoblíbenějším sexuálním pomůckám, ale někteří lidé přesto dávají přednost dildu, protože je těší samotný průnik, aniž by k tomu potřebovali vibrace. Stejně jako při výběru vibrátoru, hraje i u dilda velkou roli jeho velikost, tvar, materiál a barva. Každému vyhovuje něco jiného.

Podstatnou a velmi důležitou věcí, která vám zpříjemní masturbování s vibrátorem nebo dildem, je lubrikační gel. Můžete ho ale použít i při masturbaci prsty. Lubrikant dělá každý průnik kluzčím a vlhčím. Mnoho lidí tvrdí, že lubrikant zvyšuje citlivost dotyku a samozřejmě je díky němu vagina nebo anální otvor lépe připraven na pohlavní styk. Na výběr máte z několika variant lubrikačních gelů (silikonových, na vodní bázi, na olejové bázi, bez obsahu glycerinu apod.), jen je třeba se ujistit, že lubrikant, který jste si vybrali, můžete používat i v kombinaci s vaší sexuální pomůckou. Například silikonové vibrátory se nedoporučují užívat spolu se silikonovým lubrikantem. Dále se ujistěte, že nejste náchylní na nějakou složku obsaženou v lubrikantu, mohla by vám totiž způsobit nepříjemnou alergickou vyrážku.

Sexuální hračky můžete pravidelně používat i při masturbaci s partnerem a objevovat tak nové možnosti a pocity při sexu. Hračky pro dospělé se vyrábí hlavně proto, abyste si uvědomili, že sex může být skvělou zábavou a hrou, která nemusí být pokaždé stejná, ba naopak. Nejprve si zkuste vyzkoušet vibrátor nebo jinou sexuální pomůcku sami na sobě, zjistěte, jak funguje, co se s ní dá a nedá dělat, a potom zasvěťte i partnera.

Poslední komentáře
07.06.2016 22:29:13: Omlouvám se za to, že вмешиваюсь... Jsem zběhlý v této věci. Pojďme diskutovat. ??? credit portál pů...
07.06.2016 21:18:16: Nevěřím vám :-D online pujcky smržovka
18.03.2016 23:17:14: Souhlasím! smiley${1} Parkovací senzory vw golf 7
18.03.2016 22:17:02: Tak se stane. Můžeme popovídat na toto téma. smiley${1} Borderlands 2 pc
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.