Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Tipy pro orální sex

Ruce, ústa a jazyk = snad nejlepší způsob, jak uspokojit muže orálním sexem. Jinými slovy, ústa ženy jsou ideální pro stimulaci žaludu mužova penisu, zatímco její ruce výborně stimulují úd a varlata. Kombinace sání a lízání s hlazením a mazlením je pro muže nesmírně příjemná.

Tip číslo jedna

Začněte, když nám ještě nestojí
Žena samozřejmě může vzít partnerův penis do úst, když je ještě malý a ochablý. To je výborný způsob, jak zvýšit jeho sexuální energii, pokud se pomalu vzrušuje, anebo v pozdějších stadiích milování. Je to snad nejrychlejší způsob, jak pomoci muži k erekci.

Tip číslo dva

Lízat, lízat, lízat,…
Vůči lízání je obvykle nejcitlivější spodní strana žaludu penisu neboli uzdička, ale měla byste nejdřív probádat mužovy genitálie po celé délce. Nezapomeňte mu olizovat i varlata. Můžete stimulovat i jeho “mužský bod G” tím, že vtlačíte jazyk mezi varlata u základny penisu a budete mu je tak masírovat.

Tip číslo tři

Máme rádi pocity tlaku
Citlivým způsobem orálu je sání. Výhodné místo pro sání je rovněž žalud penisu. Metoda sání a olizování této oblasti dokáže dělat zázraky. Při této technice můžete vzít do úst i větší část mužova penisu, čímž vyvoláte příjemné pocity kolem dříku penisu a tlak zadní strany úst působí dobře na citlivý žalud. Při kombinaci se sáním je to podle některých mužů skoro nebe na zemi.

Na co zapomeňte!
Většina žen ví, že při orálním sexu nesmí do penisu foukat, není to zrovna příjemné – představte si, kdyby to někdo dělal vám. Zkuste ho jen olizovat a sát. Nejlepší je lízání a sání střídat.

Tip číslo čtyři

Jak hluboko chcete
Mnoho žen se strachuje, že by se pozvracely, kdyby vzaly partnerův penis hluboko do úst nebo do krku. Ale bacha! Žena může obvykle kontrolovat hloubku s pomocí čelistního svalu, kterým penis zastaví (raději za pomoci rtů než zubů, i když pokud muž zlobí, zuby nejsou na škodu, mohou jeho pozornost upoutat). Může rovněž hloubku kontrolovat rukama, pokud je má položeny na penisu. Když muž leží na zádech, kontroluje žena situaci nejlépe. Mnoho mužů je raději nahoře, protože to více připomíná pohlavní styk. Tím ovšem brání dobré komunikaci a koordinaci, která zajišťuje, aby nepronikl příliš hluboko – tak si vyberte.

Tip číslo pět

Nekousat!
I když občasné štípnutí nebo škádlivé kousnutí do žaludu penisu může být velmi vzrušující, jsou rty obvykle pro orální sex vhodnější než zuby, obzvlášť při sání a laskání. Takže zapomeňte na kousání, a zuby nejlépe schováte pod stěnou rtů.

Tip číslo šest

Polykat či nepolykat?
V tomto ohledu se musí žena rozhodnout sama. Pro mnoho žen je to otázka intimity, vkusu a estetiky. Některé ženy polykají ejakulát jednoho partnera, zatímco jiného ne, anebo někdy polykají a jindy polykat nechtějí – podle chuti. K tomu je ještě třeba dodat, že stejně jako se chuť a vůně ženiných šťáv mění podle jejího cyklu a stravy, mění se i chuť a vůně mužova semene. Některé ženy tvrdí, že až se muž naučí oddělovat orgasmus od ejakulace, ztratí tato otázka na aktuálnosti. Ale jiné se bez úplného orálního zakončení neobejdou…

Poslední komentáře
07.06.2016 19:52:01: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. :-( půjčka v insolvenci rece...
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.