Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Umění orálního dráždění

Existuje mnoho lidí, kteří dají přednost orálnímu sexu před pohlavním aktem samotným. Proč?

Co si budeme povídat kombinace práce rukou, úst a jazyka je nejcitlivějším způsobem, jak partnera uspokojit. Pro muže je přijímání orálního sexu tak příjemné, že ho někteří muži mají raději než pohlavní styk.

Nejjemnější uspokojení

Ústa a jazyk ženy jsou ideální pro stimulaci mužova přirození, umožní ženě uspokojit partnera s takovým tlakem a přesností, které jsou při styku málo obvyklé.
Stejně jako u žen je i u mužů orální sex nejrychlejším způsobem, jak vzbudit nebo obnovit touhu, když už je srdce roztoužené, ale tělo ještě není zcela připraveno.

Šedesát devítka

Málokdo (alespoň z těch, co čtou tento článek) přemýšlí jako křesťané, a proto se nemilují jen kvůli rozmnožování, ale v 99 procentech si užíváme sexu kvůli rozkoši, kterou nám tato činnost přináší. Tak proč si to dneska neudělat navzájem pusou? Ke vzájemnému prožívání doporučuje polohu 69!

Partnerova znalost

Nezapomeňte na pravidla hygieny, pokud se nechcete partnerku či partnera zdržovat umýváním, zkuste orální mazlení rozjet přímo ve sprše, a až pak se přesunout na pohodlnější místo. Důležitá je znalost partnera, nejen z důvodu pohlavních chorob, ale také kvůli komunikaci, která je hlavním pojítkem k tomu, abychom partnera či partnerku pořádně uspokojili!

Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.