Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Jak na to

Žila byla jedna onanie

Povídání o masturbaci. Kde se tento fenomén vzal a jak se na něj v historii pohlíželo.Onanie nebo masturbace je dnes celkem běžnou součástí života a nikdo už se nad ní nepohoršuje. Když není po ruce přitažlivý protějšek ani dostatečný finanční obnos, jak si nějaký protějšek opatřit, holt sáhneme si sami na své erotogenní zóny a pohlavní orgány a uděláme si dobře bez cizí pomoci. Vlastní ruce máme k dispozici vždy.

Název onanie ostatně pochází od biblické postavy Onana. Onan pojal za choť vdovu po svém zemřelém bratrovi, jak bylo ostatně zvykem, ale neoplodnil ji, a vypouštěl semeno na zem, aby „nezplodil synů bratru svému.“ Ale to byl ten průšvih. Hospodin to viděl, namíchl se, že Onan neplní jeho vůli a zabil jej.

V dobách minulých se na onanii pohlíželo zcela jinak a kdo při ní byl přistižen, neměl to pak lehké. Ostatně ještě dnes se někde samohana trestá. V některých oblastech Indonésie například jsou mužům za podobný prohřešek sekány ruce. Tak mě napadlo, existovat stejné tresty u nás, devadesát procent čtrnáctiletých školáků by rázem zevlovalo po světě s pahýly.

Onanie byla kdysi z hlediska náboženského považována za cosi strašného, v čarodějnických dobách dokonce za „obcování s ďáblem“. Tajně onanující totiž, když byl pozorován, činil svými pohyby dojem, že souloží s neviditelnou osobou. Někde platil za onanii dokonce trest smrti. Lékaři a učenci vydávali celé zkazky o samohaně, nebo sebeprznění, jak ji také tehdy nazývali, a varovali před jejími následky.

Jistý doktor Batista vydal legendární příručku, z níž později, ať už vážně nebo z recese, čerpali další autoři, včetně Bohumila Hrabala. O počátcích onanie u člověka Batista píše: „Hoch či dívka beze vší příčiny ohmatává své pohlavní ústroje, a tím je dráždí. Brzy dostaví se vilný pocit, který dítě přivádí do příjemného rozechvění, jakého předtím ještě nikdy nepoznalo. Malý ten rozoumek brzy pochopí, že rozkoš tato vzbuzuje se dotýkáním se stydkých údů, a činí tak častěji. Tím častěji, čím více zalíbí se mu ono rozčilení. Tak stane se onanistou bezděčným…“ A bylo to. Kdo podle Batisty jednou podlehne, je v tom až po uši.

A příčiny onanie? Hlavní podíl na probuzení a rozšíření onanie dle učenců měl nedostatek pohybu, dráždící koření, přecpanost žaludku ( no nevím ), příliš teplý a těsný oblek, hojně peřinami vystlané lůžko a požívání lihových a „rozčilujících“ nápojů.

Nejstrašněji Batista líčil důsledky onanie. Dnešní člověk je na leccos zvyklý, krev, hrůza a mrtvoly na něj padají z obrazovky každý den, přesto bych se ale docela klepal a měl se před onanií na pozoru. Lidé oddaní samohaně totiž „trpí křečemi, melancholií, nedoslýchají a špatně vidí, spaní mají nepokojné, hrůzné sny je trápí. Oči mají hluboko v důlkách zapadlé, pod nimi temné kruhy, pleť obličeje dostává mrtvolnou bledost, ruce bývají vlhké a studené, v obličeji zjevuje se šeredná vyrážka, paměť ochabuje, dech se krátí, tělo hrbí, chůze stává se plouživou, vzrůst vlasů a vousů ochabuje, tělo nabývá nehezké otylosti, jest jakoby z těsta, řeč jest vleklá, ramena se úží, varlata u onanisty pozbývají na svém objemu, šourek visí ochable, pyj se krátí. U ženštin pak samohana způsobuje značné naběhnutí stydkých pysků, což působí vzhled odporný, stolice bývá nepravidelná, prsy jsou zvadlé, moč má barvu kalnou…“ A další a další hrozivé příznaky. Mějme se proto před onanií na pozoru. Až ji někde uvidíte, skrývat se v zákoutí nebo pobíhající po lesích, nezapomeňte to nahlásit příslušným úřadům!

A prosím vás, znáte-li již někoho nemocného onanií, doporučte mu dle rad doktora Batisty „střídmost v jídle a pití, spáti vždy na boku, léčbu studenou vodou ( zejména pak sprchy na páteř a hýždě ), cestování v horách a příjemnou společnost, zvláště s lidmi dobrých mravů.“

Anonym říká:

Dobrýden chtěl bych se zeptat estli nevadí když si při masturbaci, dám na penis mé sliny, protože mi to je pak mnohem příjemnější, ale bojím se toho aby se mi tam z úst nemohli dostat nějaké bakterie nebo já nevím co.Nevadí to nebo stím mám přestat ?

petmk říká:

Sliny jsou přirozený lubrikant. Dají se použít i pro provizorní vlhčení při souloži…

mimochodem, až ti bude někdy holka kouřit a přijdeš do kontaktu s jejíma slinama, tak se ti taky nic nestane…

akire říká:

Ne, sliny by neměli vadit, tohle jejich využití není u tebe výjmečný. Třeba si jen vem že při lízání holky jsou tvoje sliny taky v kontaku s pohlavím (i když ne tvým), a pokud nemáte nějakou nemoc, nic se nemůže stát. Pokud se ti ale pŕi samotné masturbaci líbí podobná lubrikace, doporučuju použít spíš lubrikant, je to příjemnější.

ken říká:

dotaz…kdyz masturbuji kazdy den zvisi se mi vydrz pri sexu…dekuju

bublina říká:

Poněkud zvláštní přístup ke slovotvorbě, ale ano, po masturbaci se ti většinou „zvisí“. A neboj, při sexu vydržím :-)))

ken říká:

no jo…tak nevedel jsem jak jinak to napsata,ale dik ;-)

bublina říká:

Neděkuj, ty nejen že nevíš co a jak napsat, ale ani nerozumíš tomu co jsem ti odpověděla a jak mě to baví :-)))

Měl bys začít používat diakritiku a interpunkci a hlavně se doučit gramatiku. Pak by ti došlo, že ten shluk písmenek, které jsi sem napsal lze číst např. takto:

„Když masturbuji každý den, zvisí se mi? Vydrž pri sexu!“

No a přesně na tohle jsem ti odpovídala. Ocenila jsem tebou nově vytvořené slovo „zviset“ ve významu „dokonat visení“ (viset-zviset podobně jako vadnout-zvadnout) a potvrdila tak tvůj dotaz, že po masturbaci ti obvykle zvadne (začne viset). A pak jen potvrdila, že akceptuji tvoji výzvu vydržet při sexu.

Pochopitelně vím, žes asi chtěl napsat:

„Když masturbuji každý den, zvýší se mi výdrž pri sexu?“

Ale díky hrubce (zvisí-zvýší), nepužití diakritiky a vynechání interpunkce (čárky, tečky, otazníku, …) je mnohem zábavnější odpovídat ti na to cos opravdu napsal, než na to, na co ses asi doopravdy chtěl zeptat :-)

Po tomhle vysvětlení to tedy přestalo být vtipné :-( Ale snad ti alespoň dojde, že je lepší naučit se psát, než být za blbce :-)

kadet říká:

Bublino, co ti ten chlapec udělal, že mu tak sprostě nadáváš? diakritika, interpunkce – co je to za fujtajblový slova? A ještě k tomu ho akceptuješ? Nebolí ho to?

bublina říká:

Tak mu to přelož a pofoukej mu bebíčko :-)

kadet říká:

Obávám se, že v jeho jazyce nejsem tak sběhlý,abych do něj překládal.

Anonym říká:

Ahoj, je mi 15 a mám takový problém při masturbaci. Vzruší mně káždá fotka hezké holky, ale téměř vždy se mi postaví „jen napůl“ a víc už to nejde. Navíc se i přes to udělám hrozně rychle, takže z toho nakonec nic nemám. Co s tím? Předem díky za odpovědi.

kadet říká:

Ahoj. Po prvním přečtení jsem tě s tím chtěl poslat honem na urologii – špatná potence už v 15. letech to by nevypadalo dobře. Pak jsem si ale uvědomil, že dřív, než se začnem plašit, potřebujeme vědět dvě důležité věci:

  1. Měl jsi to takhle už dřív? Nebo se ti stavěl úplně a byl našponovaný? A odkdy máš tuto potíž?
  2. Jak často masturbuješ?

(ta druhá otázka ti možná i napověděla, v čem může být příčina, Ale raději sem ještě napiš odpovědi.)

Anonym říká:

Dřiv jsem to tak neměl. Masturbuji několikrát týdně, ale zkoušel jsem na týden přestat a nic.

kadet říká:

Tak to jsi mne nepotěšil: Přetěžováním to tedy není. Zkoušel ses před tím pořádně vzrušit? Koukat se na porno. Živě si představovat něco, co tě vzrušuje nejvíc – třeba si o těch představách myslíš, že je to úchylné a zrůdné, ale to je fuk, hlavně že tě to dostane do varu. Dlouho si s penisem hrát, než začneš masturbovat.

Dívku ještě asi nemáš, viď, aspoň ses nezmínil, že bys s ní vyzkoušel, co s tím udělá vzájemný petting.

Jestli ani tohle vše nepomůže, tak musíš jít na urologii. Neboj se a nestyď se, urolog je od toho, aby léčit právě tyto potíže. Penis a erektivní disfunkce jsou jeho každodenní chleba. Představ si, že holky, když přijdou na gyndu a doktor jim laboruje uvnitř, jsou na tom hůř.

Tak dobré pořízení a ať zase brzy stojí jako svíce.

Anonym říká:

dotaz…kdyz masturbuji kazdy den zvisis se mi vydrz pri sexu…dekuju

Anonym říká:

PS.Děkuju za pěkné komentáře.Když je mi 14 musím být debil,co píše pubertálně,ale to jsou ty odborné závěry.Píšu sem,protože jsem potřeboval pomoc.Vidím ale,že raději pochybujete a děláte ze mě nejjen úchyla,ale i debila,co si vymýšlí sestry! Opravdu děkuji za škatulkování!Ten má 14 musí psat jak puboš!

kadet říká:

Pokud jsem se spletl, tak se ti tímto veřejně omlouvám a prosím za prominutí. Jestli ale chceš, abych ti opravdu věřil, nepiš anonymě ale zaregistruj se. Pak teprve uvěřím, že nejsi ten úchyl, co lepí svoje „zážitky“ s chlapci a děvčaty – jako strýček, tetínek, maminka nebo 14-letý kamarád – na různé servry.

(Vysvětlení pro Bublinu, která jistě namítne, že i ten úchyl se může zaregistrovat: Bylo by mu to houby platné, protože by se pak nemohl vydávat pokaždé za někoho jiného. Nebo by se musel vždy znova registrovat pod jiným jménem, ale to by se dalo zjistit dle IP)

bublina říká:

:-))) Potencionální úchyl si tu může zaregistrovat klidně 1000 přezdívek. Ty, jako prostý uživatel, nemáš šanci jeho IP zjistit (to ani já s právy o 2 stupně vyššími nemohu), IP může vidět jen správce serveru, pokud by měl zájem to zjišťovat. Takže to jestli je registrovanej nebo ne je pro tebe z hlediska jeho věrohodnosti bezvýznamné.

A navíc, i kdyby se tu bylo registrováno 1000 jmen z jediné IP adresy, tak to automaticky neznamená, že jde o podvodníka a jednu jedinou osobu. Hodně poskytovatelů (hlavně přes wifi) nenabízí veřejné adresy a všichni kdo jsou tak schovaní za NATem mají na internetu jednu jedinou společnou IP. Stejně tak ve školách, internátech, kolejích, firmách, knihovnách, inet kavárnách, … , kde lidé přistupují k internetu přes proxy, budou mít tisíce lidí jednu společnou IP. A člověk přistupující k netu z různých míst, různých počítačů, různých přípojných bodů, bude mít zase při každém přihlášení IP adresu pokaždé jinou.

Těch markerů pro identifikaci je totiž podstatně víc a musíš něco vědět, abys je dokázal správně a efektivně použít.

PS pro Anonyma: Pochybovat je lidské, ale škatulkoval a obviňoval tě jenom kadet, ostatní se tě proti němu (jeho chování) zastávali. Zkus ho jednoduše ignorovat a nebo ho ber jen jako podivnou osobu, která sice tvrdí, že chce mladým lidem pomáhat, ale často dělá pravý opak (proč? nevíme).

akire říká:

Kadete prosímtě nerozebírej víc tenhle dotaz, dovopravdy si tím poškozuješ svůj image na sexusu..

Anonym říká:

Děkuji za rady.A ohledně kadeta.Pokud nemůžu chodit na prestižní víceleté gymnázium a musím mít vztah se setrou o neustálém hádání…pak prosím.Nevěřte si.Já jsem toi psal podprobně,abych se toho co nejvíc dozvěděl.Mě osobně totiž štve,když dostanu otázku a k ní stričné info.

Anonym říká:

Mám problém,protože jsem úchylný,posuďte sami. Je mi 14 a mám pěknou 16-ti letou sestru.Už mne nevzrušuje nic jiného.Když jdeme spát a jde okolo mne v kalhotkách musím to sledovat.Postupně jsem si navykl na hrozné věci:Ji sledovat ve sprše,pokud otočí klíč tak,že nezakrývá průzor,včetně sledování,když je na záchodě.Onanoval jsem u toho hodně,teď už méně,protože jsem zjistil jinou věc.

Máme společný pokoj.Určité dny si lehnu na záda a dělám že spím.Když me jde zkontrolovat vím že mám vyhráno,už to me dokonce vzruší.Když se ujistí,že spím,vrátí se a já ji můžu pozorovat,protože mám postel mírně nad ní.Obvykle si lehne pod peřinu,stáhne si kalhotky a začne masturbovat a vzdychat,někdy se u toho dívá na fotku svého bývalého přítele,což mne kupodivu vzruší ještě víc.Tak a já masturbuji s ní.jí to trvá dýl,tak si vždycky počkám a začnu až v tom nejžhavějším,kdy jí začíná šustit peřina,což mne vzrušuje ještě víc,když jí šustí peřina a do toho heká a dělá si to rychle…

Co to je za diagnozu a jak je to vážné?

A ještě jedna otázka zvlášť odpovědět prosím:

Jednou přišla domů z města v noci a opilá a nedávala si tak pozor,tak to nedělala pod peřinou,ale když se ujistila,že spím,svlékla se celá,potom si mezi nohy zastrkovala a vystrkovala mrkev(umělou sice),což jsem nějak nepobral,ale vzrušilo mne to jinak.Vůbec jsem se nemusel ničeho dotýkat.Jenom jsem ležel a pozoroval ji s mrkví až se to udělalo samo.Bez jediného dotyku.To je co za stav?To přece není možné.Pomozte.

daggy24 říká:

Pročti si a , abys zjistil, že to není tak divné a že na tom nejsi tak zle. Víš, že to není správné začít si něco sexuálního se sestrou, to je dobře.
Dospíváš a jsi plný hormonů. Není to žádná úchylka, pokud se na tom nestaneš závislý a nic se neděje, pokud ji nebudeš sexuálně obtěžovat. Sestra je blízko tebe a chodí před tebou v kalhotkách. Vzrušuje tě, když masturbuje. Tak nedělej, že spíš, a řekni jí, že nespíš, a pokud se ona zalekne, že jsi vzhůru, nejspíš s tím přestane. Ona nechce, abys věděl, že masturbuje, proto se ujišťuje, že spíš.
Pravidelně masturbuj o samotě, je-li to možné. Mysli na jiný holky, sežeň si třeba nějaký pornočasopis od staršího kamaráda, a zkus nemasturbovat v přítomnosti sestry. Pokud začne ona sama, když budeš s ní v pokoji, dělej, že jsi se probudil a běž na záchod nebo do koupelny. Tam si můžeš ulevit a nebýt s ní v jedné místnosti. Uvidíš, jak zareaguje a jestli se bude před tebou stydět, příště si dá snad větší pozor, abys ji nanačapal.
Časem si doufám najdeš svoji holku a po sestře už koukat nebudeš.
I když neodoláš a budeš na ni myslet, když si honíš, nikdo to nemusí vědět a hlavně ona ne.
Budeš se divit, ale tímto problémem se trápí hodně kluků, co mají doma pěknou ségru, ale jak začnou koukat po jiných holkách a nějakou si najdou, a pravidelně masturbují o samotě, přestanou se tímto problémem trápit.

akire říká:

„Není to žádná úchylka, pokud se na tom nestaneš závislý“ ..a nespočívá význam hormonů zrovna v tý závislosti? ;-)

Mlok říká:

Bud klidnej! Nepřijde mi, že bys byl uchylnej…Je ti 14 let a může tě vzrušit všechno…Máš v sobě strašný množství hormonů a tělo se s ním nedokáže vypořádat…Podle mě seš uplně normální nadrženej puberťák…Určitě v tom nejsi sám

kadet říká:

diagnoza: Bujná fantazie

léčba: Počkat, až z toho vyroste

tlumení negativních příznaků: pravidelná masturbace

Anonym říká:

Nazdar, je mi 13let a zhruba už 3léta masturbuji. Jenomže když už se blížím k vyvrcholení cítím tak příjemný pocit že to prostě nevydržím a musím přestat.. Nevím jak to překousnout..

akire říká:

Je to normální, časem při tom pocitu že to už nevydržíš taky vyteče nejaká ta kapička,, za nějakou dobu to nebude kapička ale proud semene, a samozřejmě pocit že to již nevydržíš se ještě víc zintenzivní, a pak budem mluvit o orgasmu, kterým bych nazval i tvůj momentální stav, když už dál nemůžeš i když je to příjemné, ale pořád to není to pravé ořechové ;-)

kadet říká:

Tady jde spíš o to, jak ten jeho popis dešifrovat.

kadet říká:

To je dost zvláštní, obvykle to spíš člověka nutí zrychlovat. Vysvětluji si to tak, že teď zároveň s vývojem tvých pohlavních orgánů se ten orgasmus zintenzivnil, přináší víc než jsi znal ještě před pubertou, a nejsi na to dosud zvyklý. Ale určitě si brzy zvykneš a půjde to normálně, honit až do konce. Nebo to je jinak? Je to od té doby, co už ejakuluješ(výron spermatu), nebo už to tak bylo dřív? Zkus to trochu upřesnit.

Auto říká:

Pokaždé když se udělám nevytříknu celý ale trochu sperma zustane v penisu a ja ho pak vymačkávám (jenom lechce zmačku a ono vyteče) nevíte co stím? děkuji za odpověď.

bublina říká:

A co děláš s tím co vystříkne? Asi to utřeš.

Tak proč jednoduše s tím co vymačkáváš neuděláš totéž?

Auto říká:

To také udělám, ale já myslel co udělat stím aby vystřík všechno.

bublina říká:

Ty si fakt myslíš, že jde nějak zařídit, abys vystřík všechno a nic pak už nevytékalo?

Sperma víš jak vypadá, jak je hustý, mazlavý a přilnavý? Viděl jsi někdy nějakou tekutinu, nejlépe podobně hustou vytékat třeba z flašky?

Zkus třeba lít smetanu brčkem – uvnitř na těch stěnách vždycky něco zůstane, pokud to z toho chceš rychle dostat, tak buď vysát, vyklepat nebo vyždímat. Všechny metody můžeš použít a můžeš je vidět třeba i v pornu :-)

ClanLord říká:

Po vystreku si zbehni este na WC na malu potrebu a je to vonku vsetko.

Anonym říká:

cau muzu mit nejakou nemoc z toho ze casto masturbuju?? dik

Anonym říká:

Já onanuji denně od dvanácti let a je mě 35 a měl jsem ho několikrát trochu odřeného až mě i tekla krev, ale to jen když jsem si to dělal víckrát denně za sebou. Teď už raději používám gel a mám po problémech. I když je pravda že ho u sebe pořád nenosím tak to někdy dělám také na sucho.

Anonym říká:

čau, určitě ne, dělám to min. 2 – 5 denně. Tělo to potřebuje:)

bublina říká:

Puchýř a po opravdu dlouhodobém lokálním namáhání kůže i mozol :-)

Anonym říká:

ale ja myslim na penisu.dik

bublina říká:

A ty na penisu nemáš kůži?

Anonym říká:

Zdravím. Mám 14rokov a chcem sa spýtat že mi z penisu občas vyteká taká priesvitná látka. Čo to je?

ClanLord říká:

PODKLOP říká:

No to jo já to ve škole měl taky tak, všude sem slyšel že se to nedělá, ale jednou sem to překous řek to mámě a reakce noa to dělá každej mě docela dostala no alespoň sem se od ní dozvěděl pravdu a přestal se tím trápit, chápu že je lepší když se svěří a ne když napíše sem další dotaz jesi je to normální, ale když tu zjistí že je tak by to pro něj mohlo bejt jednoduší.

PODKLOP říká:

Jestli je nebo neni v pořádku takle po netu nikdo nezjistí, možná se stydí a radši řiká že to s nim nic nedělá aby o tom nemusel mluvit, možná se mu o tom nechce mluvit s opačným pohlavím, kdo ví, zkusil bych nenápadně postrčit na stránky jako je sexus aby si o tom i něco přečet a pak se uvidí.

akire říká:

Nevím jestli je vhodné povzbuzovat dítě aby se vzdélávalo bez přítomnosti druhé osoby prostřednictvím internetu. Na škodu by to jistě nebylo, ale na druhou stranu pokud své děti naučí mluvit s ní i o tomhle, víc problémů v budoucnu bude snadněji řešit, protože se před ní nebudou stydět… U kluka co mu je 13 let bych spíš řekl že možná mezi kamarády nebo ve škole narazil na názory že masturbace je špatná/teploušská/nebo podobný mýty a bludy.. a teď se ne ani tak stydí o tom v°bec mluvit, on se stydí to vůbec dělat. Takže bych se pokusil vsugerovat mu že je to normální a zdravé, nikoli nebezpečné, a že se za to netřeba stydět, alespoň ne před mámou. taky mu vysvětlit že i když to patří k životu, patří to do soukromí, atd.. Jestli tyhle věci časem přijme, sexuální výchova ze strany matky bude o hodně snadnější.

Anonym říká:

Dobrý den, ráda bych se zeptala na věci související s masturbací a mými dvěma syny. Žiju s nimi sama poté, co manžel před lety zemřel. Mladšímu je skoro 9 a ustavičně si sahá na přirození. Ale ne proto, že by ho svědilo.

Doktor říkal, že to dělá proto, že jednou už zažil orgasmus (čemuž jsem naprosto nemohla uvěřit) a hledá způsoby, jak ho dosáhnout znovu. Doporučil mi dokonce, že ho to máme doma naučit. O vyloženou masturbaci u něj asi zatím ještě nejde, i když popravdě nevím, co všechno dělá pod peřinou. Starší, bylo mu 13, taky nemasturbuje, i když jsem se ho snažila k tomu povzbudit, protože mívá poluce prakticky každý den. Nesčetněkrát jsme se o tom bavili, ale on říkal, že ho to prý vůbec nevzrušuje… je to normální? Přitom vyspělý je na svůj věk víc než dost. Není nějak nemocný? Potřebovala bych, aby se mladší zklidnil a naopak starší aby se „rozjel“. Kdyby starší onanoval a uměl to, nebyl by problém, aby to naučil mladšího, no snad mě chápete. Dík dopředu za odpověď. Vlasta

Anonym říká:

Zdravím, mam nejake zlute prusvitne sperma, vypada to jako moč a posledni dobou ani nevim jestli to je opravdu sperma nebo se pri honeni pochciju, dela mi to docela starosti, nevite co to teda je?

bublina říká:

Tak to ochutnej, moc by mela byt slana a kysela a jakoby drhnout, sperma je spise nahorkle a mazlave.

Anonym říká:

Chyba, nevím sice jak chutná moč ale sperma je slaný… fuj..

akire říká:

Sperma mění chuť podle toho co jíš. Moč je slaný pořád.

Poslední komentáře
07.06.2016 19:33:01: Také, že budeme dělat bez vašeho pozoruhodné myšlenky 8-) rychlá online pujcka planá
16.06.2015 15:32:10: Doufám, že zítra se bude... :-! rychla pujcka do vyplaty 2013
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.