Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Novinky a zajímavosti

Na velikosti penisu velmi záleží necelé pětině žen. O ideální velikosti mají různé představy

BLOOMINGTON – Mužům záleží na velikosti penisu rozhodně více než ženám. Opravdu podstatné jsou rozměry pyje pro 18 až 22 procent žen. Ovšem ženy kladou důraz na ideální rozměry, tedy nikoli na nadprůměrnou velikost. O ideálním tvaru a velikosti mají ženy různé představy, a zatímco s penisem svého partnera je spokojeno 85 procent žen, se svou nadílkou je spokojeno jen 55 procent mužů.
Vyplynulo to z rozsáhlé americké studie vypracované Peterem Leem z Kinseyho institutu při Indiana University, v níž odpovídalo 52 tisíc mužů a žen. Sexuologové se jich ptali, zda jim vyhovuje partnerův penis (v případě žen), či zda jsou se svým údem spokojeni (v případě mužů). A spokojenost vyjádřilo 85 procent žen a jen 55 procent mužů.

Z dalšího průzkumu mezi 556 ženami ve věku 19 až 49 let, který provedl doktor Aleksander Štulhofer z Univerzity Záhřeb, vyšlo najevo, že 18 procentům žen velmi záleží na délce penisu (ženy ale nespecifikovaly, jaká taková délka je) a 22 procentům na šířce penisu (opět nebyl specifikován ideál). U 57 procent žen je délka penisu trochu důležitá, pro 53 procent žen je poněkud důležitá šířka. A 25 procentům žen nezáleží ani na délce, ani na šířce pyje.

Rozsáhlé mezinárodní měření mužského penisu, které uvádí rovněž Kinseyho institut, přitom uvádí, že průměrná délka v neztopořeném stavu je 8,6 až 9,3 centimetru, zatímco ve ztopořeném stavu 12,9 až 14,5 centimetru. Průměrný obvod penisu v erekci je 8,8 až 10 centimetrů, to odpovídá průměru kruhu asi 2,8 až 3,2 centimetru. K uspokojení ženy přitom stačí penis délky kolem deseti centimetrů.

Zdroj: Famous

Poslední komentáře
06.08.2013 16:49:52: myslímsy žeto není uplne pravda naroste kždem to co narostlo ne
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.