Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Novinky a zajímavosti

Švédský pedofil si otevřel tři školy

05.02.2011 12:19 STOCKHOLM – Usvědčení a odsouzení pedofilové ve Švédsku se těší anonymnímu životu natolik, že si dokonce mohou otevřít vlastní školu. Země tak teď řeší případ jednoho muže, který znásilnil sedmiletou dívku, po propuštění z vazby si ale otevřel ve Stockholmu tři školy.
Všechny tři vzdělávací instituce se zaměřovaly na středoškoláky. Nikdo přitom netušil, že zřizovatelem je obávaný pedofil. Úřady mu povolení vydaly v roce 2000. A když se v roce 2007 dopustil dalšího zločinu na dítěti a šel na šest let do vězení, předal kontrolu nad institucemi svým dvěma kamarádům, z nichž jeden byl odsouzen na dva roky za kuplířství.

„Toto je samozřejmě extrémně vážná situace. Naznačuje to jasně, že legislativa se bude muset změnit a být mnohem jasnější,“ komentovala případ šéfka švédského Školního inspektorátu Ingegärd Hilbornová pro TV4.

Ve Švédsku totiž nemá Školní inspekce udělující licence pro zřízení školy právo nahlížet do registru trestaných osob a zjišťovat, zda byl zřizovatel školy v minulosti trestán třeba právě za pedofilii.

„Nový zákon bude platit do roka,“ slíbil ale švédský ministr školství Jan Björklund.

Zdroj: Famous

Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.