Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Novinky a zajímavosti

Turečtí gayové nemusejí na vojnu, když doloží fotografie, na nichž pasivně souloží s mužem

2011 21:33 ANKARA – Povinnou vojenskou službu v Turecku nemusejí nastoupit muži s fyzickým či mentálním postižením a gayové. V jejich případě ale platí, že se nestačí k homosexualitě přiznat, musejí doložit důkazy. Jimi jsou fotografie, na nichž souloží s mužem. Ale pozor, v Turecku je gayem jen ten, kdo souloží pasivně, tedy přijímá penis jiného muže do konečníku. Aktivní z milenců totiž gayem v tureckém pojetí není.
Ten muž by měl být v pasivní poloze, nejlépe přijímat druhého muže zezadu a dívat se přímo do fotoaparátu. Nejlépe se u toho usmívat,“ tvrdí turecký gay o ponižování při odvodu na vojnu v článku magazínu Foreign Policy.

Pokud doloží fotografie, následuje psychologické vyšetření a analýza kresby. Turecké zákony sice homosexualitu nekriminalizují, ale společnost ji ve své většině netoleruje. A mnoho tureckých gayů raději svou orientaci tají a na půl roku na vojnu odchází. Má to význam také při hledání práce. Většina zaměstnavatelů totiž žádá doklad o povinné vojenské službě. Kdo jej nedoloží, je buď postižený, nebo gay.

Magazín Foreign Policy také popisuje příběh muže, který sice fotografie dokládat nemusel, ale celé roky ho kvůli jeho sexualitě ponižovali a musel podstoupit řadu potupujících vyšetření.

„Nejprve mě odmítli v nemocnici, kde jsem řekl, že jsem gay, přesto mě poslali k odvodu. Pak mě ale prohlásili za neschopného výkonu služby. Ve třetím jednání psychiatr uznal, že jsem gay, ale ne natolik zženštilý, abych byl neschopný výkonu služby. Ale snažil se mi pomoci, tak mi alespoň napsal zprávu, že jsem neurotický. Pak následovalo vyšetření konečníku. Lékař mi strčil prst do konečníku, aby prý zjistil, zda tam nemám deformace. A pak mi řekl: ´Je velmi úzký. Budeš dobrý voják.´ Ale prst stále držel uvnitř,“ cituje nejmenovaného tureckého gaye magazín Foreign Policy.

Turecké ozbrojené síly pak v článku odmítají, že by po gayích podobné praktiky vyžadovaly. Žádnou archivaci fotografií ani ponižující vyšetření při odvodu prý neprovozují. „Turecké ozbrojené síly absolutně nevyžadují fotografie či videonahrávky od lidí, kteří se přiznají k homosexualitě. I když si fotografie a video přinesou, při odvodu se neberou v potaz. A tvrzení, že armáda takové materiály archivuje, je naprosto nepravdivé,“ uvedl mluvčí Tureckých ozbrojených sil.

Německý časopis ale dále tvrdí, že i zprávy Evropské unie z posledních dvou let uvádějí, že Turecko fotografie a videa od gayů při odvodu vyžaduje. Podle právníka Firat Söylea z organizace LAMBDA Istanbul je prý praxe turecké armády běžná, ačkoli ji popírá. Důkazem prý mohou být výpovědi stovek gayů, kteří potupu při odvodu prožily.

Zdroj: Famous

Poslední komentáře
07.06.2016 19:20:32: Čekáme netrpělivě. :-x nebankovní půjčka ihned na účet
18.03.2016 22:31:55: поржать možné!))) :-D Canon ip 1200 ovladače
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.