Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Novinky a zajímavosti

Většina mužů onanuje pravou rukou se zavřenýma očima

Muži onanují nejčastěji pravou rukou, se zavřenýma očima a gayům trvá masturbace kratší dobu. To vyplynulo z průzkumu internetového portálu LoveHoney, který zkoumal masturbační návyky několika set mužů.
Podle výzkumu masturbují dvě třetiny mužů pravou rukou, zatímco desetina pánů přiznává, že onanuje obouruč. Zajímavé je také zjištění, kolikrát muži přejedou svůj penis, než dosáhnou vrcholu. U heterosexuálů jde o dvaašedesát pohybů tam a zpátky, zatímco gayům trvá onanie kratší dobu. Stačí jim "jen" čtyřiapadesát posunů rukou.

Pokud jde o inspiraci, nechávají se muži při sebeukájení inspirovat vlastními představami a onanují se zavřenýma očima. Na druhém místě je film na počítači, za ním pak představa skutečného člověka. Pouhá 0,2 procenta mužů onanuje u videa. Tři čtvrtiny mužů onanují v soukromí, pětina pak uvedla, že masturbuje nejčastěji s kamarádem. Ke kamarádskému sebeukájení inklinují častěji gayové.

Jedna z otázek výzkumu se zaměřila také na to, kam s "tím, co zůstane po vyvrcholení". Čtyřicet procent mužů vše "pochytá" do dlaně, čtvrtina odmítla odpovědět, zatímco patnáct procent pánů vrcholí do papírového kapesníku. Následují použité ponožky, který dává přednost sedm procent mužů. Mezi dalšími místy, kam muži "odkládají" svůj ejakulát, se objevilo umyvadlo, vana, dřez v kuchyni či dokonce květináč.

A co muži pociťují po vyvrcholení? Osmdesát procent intenzivní blaho, zbytek pak mrzutost, nedostatečné uspokojení a smutek.

Poslední komentáře
07.06.2016 22:13:50: krásně)) :-P malá půjčka 1000
19.03.2016 00:52:25: blábol :-D Vypalovací program nero free
06.08.2013 16:53:58: mě to nedělá problemsem schopn ruce sřídat
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.