Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Škola sexu

Jestliže starší nebo silnější sourozenec přiměje slabšího sourozence, aby se s ním podílel na sexuální aktivitě, jedná se o sexuální zneužívání. Sexuální zneužívání mezi sourozenci se může týkat i nevlastních sourozeneckých vztahů. Podobně jako u jiných forem zneužívání nemusí nutně zahrnovat jen přímý sexuální kontakt. Pachatel může například nutit ostatní děti, aby se spolu navzájem podílely na sexuálních aktivitách nebo tyto aktivity (či pornografické materiály) pozorovaly. O zneužívání se jedná také v případě, kdy pachatel oběť sleduje při převlékání, v koupelně nebo na toaletě.

Slovníček pojmů z oblasti erotiky a sexu nemůže nikdy uškodit. Možná i ti, kteří si myslí, že všechno vědí a všude byli, najdou i tady něco, co nevěděli nebo nevěděli úplně přesně. Do slovníčku jsme zařadili notoricky známé věci (i když i v nich se někteří občas docela slušně plácají), tak i výrazy méně známé, třeba z oblasti různých "zajímavých" sexuálních úchylek, některé vás třeba i pobaví... :-)
Vzájemná masturbace zvyšuje smyslnost předehry tím, že zesiluje vzrušeni partnerů před vlastním pohlavním stykem a je zároveň zaručeným způsobem, jak vyvolat zvlhnuti pochvy. Můze být využita také jako samostatný, plně uspokojující akt, při kterém mohou milenci dosáhnout orgasmu dokonce i bez poševniho styku. Je to i příjemný způsob, jak začít druhé kolo "milostného klání" nebo může být možností, jak partnerovi pomoci dosáhnout sexuálního uspokojení pokud druhý z milenců dosáhl vyvrcholeni jako první nebo není schopen v milováni pokračovat.

Tvůj partner je osobou, která ti může nejlépe ukázat, jak použít ty správné doteky. Jen on nebo ona zná správný rytmus a tempo hlazení, které je spolehlivě dovede k vrcholu vzrušeni a orgasmu. To však nevylučuje schopnost druhého partnera obohatit něčím zcela novým a výjimečně vzrušujícím.

 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.