Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Škola sexu

Vzájemná masturbace 1. část

Vzájemná masturbace zvyšuje smyslnost předehry tím, že zesiluje vzrušeni partnerů před vlastním pohlavním stykem a je zároveň zaručeným způsobem, jak vyvolat zvlhnuti pochvy. Můze být využita také jako samostatný, plně uspokojující akt, při kterém mohou milenci dosáhnout orgasmu dokonce i bez poševniho styku. Je to i příjemný způsob, jak začít druhé kolo "milostného klání" nebo může být možností, jak partnerovi pomoci dosáhnout sexuálního uspokojení pokud druhý z milenců dosáhl vyvrcholeni jako první nebo není schopen v milováni pokračovat.

Mnoho dvojic používá vzájemnou masturbaci jako způsob těšení se ze svých těl, dříve než se rozhodnou pro plný sexuální vztah. Je to bezpečný způsob poznávání i objevovaní svých i partnerových sexuálních reakci, stejné jako sexuální uspokojeni bez následků a zodpovědnosti, kterou obnáší úplný pohlavní styk.

Někomu připadá masturbace přijatelná, zatímco k pohlavnímu styku by svolil pouze v souvislosti s dlouhodobým partnerským vztahem. Jiní zase berou v úvahu riziko otěhotnění nebo pohlavně přenosných chorob a raději se vyhýbají plnému sexuálnímu vztahu: masturbaci používají jako alternativu, dokud si vše bezpečně neujasní.
Vzájemná masturbace by ovšem měla zůstal nedílnou součásti milostných technik kterékoliv dvojice, protože i nadále přináší do sexuálního vztahu erotické vzrušení. Vzájemnou masturbací můžeš dosáhnout rychlého vzrušeni, ať už je součástí milování, nebo epizodou oddělenou od pohlavního styku. Po vzájemné masturbaci vedoucí k orgasmu můžete oba dosáhnout uvolnění sexuálního napětí. Pokud zůstanete částečně oblečeni, může to být zvláště vzrušující, protože tak můžete vyvolat vzpomínky na první milostné pokusy, ale taky proto, že tření oděvu o genitálie může být další formou stimulace.
Kromě vzájemné masturbace si můžete dopřát rozkoš ze sebeukájení, do kterého je druhý partner zapojen. Může být velice erotické sledovat onanujícího partnera nebo partnerku a ležet těsně vedle něj. Svými doteky a hlazením můžete zvyšovat jeho vzrušení a dokonce se můžete připojit i k vzdechům, sténání a zrychlenému dýchání, jakoby se i na vás přenášely všechny jeho pocity.

Mnoho lidí pociťuje orgasmus prožívaný během masturbace jako zcela odlišný od vyvrcholení při pohlavním styku. Někdy je popisován jako silnější, pravděpodobně proto, že k němu dochází v důsledku soustavného a přesného drážděni eroticky nejcitlivějších oblastí genitálií a možná i proto, že pokud ji pasivně přijímáte, můžete ležet a zcela sobecky se odevzdat silným prožitkům.

Pro některé dívky může být pozorná a láskyplná masturbace kombinovaná s orální stimulací jediným způsobem, jak mohou dosáhnout orgasmu.
Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.