Stránky nejen pro onanisty

Vše co jste kdy chtěli vědět o onanii a báli jste se zeptat..

Škola sexu

Vzájemná masturbace 2. část

Tvůj partner je osobou, která ti může nejlépe ukázat, jak použít ty správné doteky. Jen on nebo ona zná správný rytmus a tempo hlazení, které je spolehlivě dovede k vrcholu vzrušeni a orgasmu. To však nevylučuje schopnost druhého partnera obohatit něčím zcela novým a výjimečně vzrušujícím.

Kluci a holky běžně masturbují zcela odlišným způsobem. Obecně se kluci zaměřují téměř výhradně na svůj penis, i když mohou využít i některé vzrušující doteky šourku nebo tlak prstů na konečník. Dívčí způsob masturbace bývá smyslnější a pomalejší a všímá si větší části těla. Může si laskal prsy a třít bradavky, hladit břicho a stehna, jako by se sama se sebou milovala. Je nepravděpodobné, že by soustředila manuální stimulaci pouze na klitoris, ale spiše pohybuje prsty i kolem něj, přes stydké pysky, pečlivě je hladí a příležitostné vsune konečky prstů do pochvy, aby hladily její dolní část. Také může třít oblast stydké kosti nad poštéváčkem a jemné poškubávat za chloupky, aby stimulovala vysoce citlivá nervová zakončení u jejich váčků.

Pro holky: Masturbace partnera
Pokud se chceš plně a z celého srdce věnovat masturbaci svého kluka, určitě si ráda uděláš pohodlí. Můžeš si lehnout vedle něj, sednout nebo kleknout mezi jeho nohy nebo rozkročmo nad něj. Pamatuj si, že většina kluků dává přednost pevnému uchopení těla penisu, proto bys měla použít svou silnější a šikovnější ruku.
Kořen penisu můžeš držet pasivnější rukou na místě a aktivní rukou obejmout jeho horní část v oblasti okraje žaludu. Pokud tvůj partner není obřezaný, přetáhneš předkožku jemně dozadu, abys odkryla žalud. Nepřeháněj to s drážděním jeho vrcholku, který může být příliš citlivý - samozřejmé pokud to partner přímo nevyžaduje.
Můžeš penis obejmout palcem a ukazovákem a využit tento prstenec jako hlavní nástroj stimulace. Také můžeš pohyboval rukou nahoru a dolů po těle penisu, od kořene až těsné nad okraj žaludu. Hlavním místem dráždění je erotogenní okraj žaludu a uzdička na spodní straně, ale také doteky po celém těle penisu jsou příjemné. Také můžeš penis třít mezi dlaněmi, o svá stehna či o své bříško.

Pro kluky: Masturbace partnerky
Začni hlazením, jemným kroužením a chvěním dlaně ruky po celé vulvě, dolní částí dlaně mírně tlač na stydkou kost. Měl bys usilovat o zvlhnutí pochvy, proto nezapomeň líbat a mazlit celé její tělo, zvláštní pozornost věnuj prsům.
Nezaměřuj se hned rovnou na klítoris! Pokud to uděláš, partnerka bude jen podrážděna a bude mít pocit, že je tento jemný organ celý pohmožděný a bolavý. Jemně, ale obratně prozkoumej prsty vulvu, něžně rozhrň stydké pysky a konečkem prstů je celé hlaď, potom prstem přejížděj přes klitoris dopředu a dozadu. Prostředníček, směřující dolů, je dost dlouhý, aby mohl snadno přejíždět přes klitoris, zatímco špičkou jemně masíruje vnitřní stranu pochvy.
Nech partnerku, aby tě sama vedla pohyby pánve a náznaky rozkoše. Pomalu zvyšuj tlak a nezapomeň pokračovat po celou dobu kontrakcí, třebaže už je na vrcholu. Pokud v těchto chvílích použiješ špatný rytmus nebo zeslabíš tlak, můžeš narušit intenzitu jejího orgasmu.
Žádné komentáře
 
Onanie je sex s tím koho opravdu milujete.